“Spartak” ĢM: Varam pārcelt sezonas sākumu, bet hokejisti tāpat inficēsies ar Covid-19

Aleksejs Žamnovs
Aleksejs Žamnovs | Foto: KHL

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas “Spartak” ģenerālmenedžeris uzskata, ka sezonas sākuma pārcelšana nepasargās hokejistus no iespējamas inficēšanas ar koronavīrusu Covid-19, teica funkcionārs sarunā ar “R-sport”.

Līga ieplānojusi sākt čempionātu 2. septembrī ar spēli starp Maskavas CSKA un Kazaņas “Ak Bars”. Savukārt nākamajā dienā cīņā iesaistīsies vēl vairākas komandas, tajā skaitā Rīgas “Dinamo”, savā laukumā uzņemot Nursultanas “Barys”.

Ik pa laikam izskan aicinājumi pārcelt čempionāta sākumu, jo Krievija vēl nav spējusi pilnībā ierobežot Covid-19 izplatību valstī. Lai gan arēnās tiek ievēroti drošības pasākumi, neviens nav pasargāts no inficēšanas ar koronavīrusu, jo ikdienā hokejisti komunicē ar cilvēkiem, apmeklē publiskās vietas – restorānus u.c.

“Ja, mēs varam pārcelt sezonas sākumu, bet hokejisti tāpat inficēsies. Tas ir neparedzams process, neviens nevar dot kaut kādas garantijas. Visas komandas gatavojas sākt 2. un 3. septembrī. Bet kā viss notiks tālāk, to neviens nezina,” teica Žamnovs.

Iepriekš KHL prezidents Aleksejs Morozovs atklāja, ka, gadījumā, ja komanda nevarēs piedalīties mačā Covid-19 dēļ, tai tiks piešķirts tehniskais zaudējums. Tāpat viņš norādīja, ka KHL neplāno pārcelt spēles uz citiem datumiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par