“Spartak” nāk klajā ar paziņojumu par Indraša līgumu

05/07/2022 12:05
Miks Indrašis

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Spartak” nācis klajā ar savu paziņojumu saistībā ar latviešu hokejista Mika Indraša līguma situācija.

“Līgums starp “Spartak” un Latvijas izlases uzbrucēju Miku Indraši tika parakstīts atbilstoši noteikumiem un reģistrēts Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Centrālajā informācijas birojā. Visus KHL līgumus atzīst Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) un tie ir jāpilda,” vēstīts Maskavas vienības paziņojumā.

“Jautājums par pašreizējo līgumu starp “Spartak” un Indraši tiks lemts juridiskajā ceļā, nevis publiskajā telpā. Ja spēlētājs nolemj nepildīt līguma nosacījumus, tad viņam saskaņā ar KHL reglamentu būs jāmaksā kompensācijas klubam,” pausts paziņojumā.

Jāatzīmē, ka pēc KHL reglamenta Indraša kompensācijas apmērs sastādīs vienu trešdaļu no paredzētās līguma vērtības. Ar noteikumu, ka divu mēnešu laikā abas puses nevienojas par citiem nosacījumiem un līgums ticis lauzts no hokejista puses.

Indrašis beidzot runā: Agresora valstī nespēlēšu!

Indraša mamma par dēla līgumu okupantu līgā: Ja tagad spēka gados vari nopelnīt, kāpēc no tā visa atteikties?

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
11/08/2022 22:11

NBA iemūžina sesto numuru, Porziņģi tas neskars

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) par godu nesen mirušajai līgas leģendai Bilam Raselam lēmusi izņemt no aprites sesto numuru, taču latvietim Kristapam Porziņģim nebūs jāizvēlas cits numurs. The NBA will retire…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām