“Spartak” oficiāli paziņo par Znaroka un Vītoliņa palikšanu pie komandas stūres

Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, sportazinas.com
Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš | Foto: Maskavas "Spartak"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Spartak” paziņojis, ka gaidāmajā sezonā komandu turpinās vadīt . Speciālistam asistēs pieci cilvēki, kuru starpā arī viņa ilggadējais palīgs .

2019./2020. gada sezonas Znaroks atgriezās hokejā pēc piespiedu pauzes. Viņa vadībā “Spartak” finišēja piektajā vietā Rietumos un “play-off” pirmajā kārtā atzina Maskavas “Dynamo” pārākumu ar 2-4. Šodien kļuva zināms, ka Znaroks un Vītoliņš arī 2020./2021. gada sezonā strādās Maskavas klubā. Tāpat viņiem asistēs Maksims Solovjovs, Hasans Saids, Stefans Pētersons un Vladimirs Fedosovs.

KHL karjeras laikā pieredzējušais speciālists kopā ar Vītoliņu strādāja arī Maskavas apgabala MVD, “Dynamo” un Sanktpēterburgas SKA. Kopā speciālisti izcīnījuši trīs Gagarina kausus.

No 2007. līdz 2011. gadam Znaroks vadīja Latvijas izlasi, piedaloties piecos pasaules čempionātos (PČ) un 2010. gada ziemas olimpiskajās spēlēs. 2009. gadā valstsvienība iekļuva PČ ceturtdaļfinālā. 2013. gadā Znaroks pārņēma Krievijas izlases vadību, kļūstot gan par pasaules, gan par olimpisko čempionu.

Pēc sezonas beigām KHL aptaujājusi 200 cilvēkus no visām 24 komandām, noskaidrojot atbildes uz dažādiem jautājumiem. Par labāko treneri hokejistu vērtējumā kļuvis tieši Znaroks.

Jautājums bija šāds – kāda trenera vadībā jūs gribētu spēlēt visvairāk? Par balsojuma bezierunu uzvarētāju kļuva 57 gadus vecais Znaroks, kuru izvēlējās vairāk nekā 20% no visiem aptaujas dalībniekiem. Labāko pieciniekā iekļuvuši arī Maskavas CSKA galvenais treneris Igors Ņikitins, Ņižņijnovgorodas “Torpedo” treneris Deivids Nemirovskis, kā arī “Sochi” treneris Aleksandrs Andrijevskis, katrs no kuriem saņēmis pa pieciem procentiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par