“Spartak” šaubās, vai augustā Rīgā gaidāmais pārbaudes turnīrs tiešām notiks

Kaspars Daugaviņš, sportazinas.com
Kaspars Daugaviņš | Foto: spartak.ru

Kontinentālās hokeja līgas () komanda Maskavas “Spartak”, kas sagatavošanās plānā jaunajai sezonai iekļāvusi augusta sākumā gaidāmo “Latvijas Dzelzceļa kausa” pārbaudes turnīru, izteikusi bažas, ka Rīgā paredzētās sacensības tomēr varētu nenotikt.

Parasti pārbaudes turnīrs norisinājās augusta beigās, taču šogad “Latvijas Dzelzceļa kausu” paredzēts aizvadīt no 7. līdz 14. augustam. Maskavas “Spartak” savu dalību turnīrā ir apstiprinājusi, iekļaujot to kluba mājaslapā publicētajā sagatavošanās plānā jaunajai sezonai. Taču šodien Krievijas galvaspilsētas klubs paudis satraukumu par Rīgā gaidāmā pārbaudes turnīra norisi.

“Dalība “Latvijas Dzelzceļa kausā” joprojām ir zem jautājuma zīmes – sākotnēji turnīru Rīgā tika plānots aizvadīt no 7. līdz 14. augustam,” rakstīts “Spartak” oficiālajā sociālās vietnes “Twitter” ierakstā.

Tāpat šodien KHL preses dienests līgas mājaslapā publiskoja provizorisko starpsezonas pārbaudes turnīru sarakstu. Organizatori norāda, ka dalībnieku sastāvs un norises datumi var mainīties, taču augustā Rīgā gaidāmais pārbaudes turnīrs arī šajā sarakstā nav atrodams.

Jau ziņots, ka savu dalību “Latvijas Dzelzceļa kausā” atteikusi arī Minskas “Dinamo”. Iepriekš Baltkrievijas galvaspilsētas komanda bija izrādījusi vēlmi piedalīties Rīgā paredzētajā pārbaudes turnīrā, aprīļa sākumā iekļaujot to vienā no kluba sagatavošanas posmiem jaunajai sezonai. Taču vēlāk publicētajā sagatavošanās plānā Rīgā paredzētais turnīrs vairs nebija atrodams.

Laikā, kad Minskas “Dinamo” būtu jāpiedalās “Latvijas dzelzceļa kausā”, komandai ir ieplānots pārbaudes turnīrs Nursultanā. No 7. līdz 11.augustam “Dinamo” spēkosies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”, Nursultanas “Barys” un Dienvidkorejas Republikas komandu.

Ja nekas netiks mainīts, tad tradicionāls pārbaudes turnīrs Rīgā norisināsies jau 12. reizi.

KHL 2020./2021. gada sezonas sākums šobrīd paredzēts 2. septembrī, taču nelabvēlīgas epidemioloģiskās situācijas gadījumā datums var mainīties.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par