“Spartak” veterāns: Znaroks vienmēr var pajokot, bet arī kārtīgi nolamāt

Jakovs Rilovs, sportazinas.com
Jakovs Rilovs | Foto: spartak.ru

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas “Spartak” spēlētājs komentējis un vērtējis aizvadīto sezonu, kā arī attiecības ar komandas treneriem Oļegu Znaroku un Hariju Vītoliņu.

“Domāju, ka neviens spēlētājs nevar pateikt sliktu vārdu par Znaroku vai Vītoliņu. Atmosfēra komandā šajā sezonā bija lieliska. Ieskaitot attiecības starp spēlētājiem un treneriem. Oļegs vienmēr var nākt pie tevis un pajokot, bet arī kārtīgi nolamāt. Tas viss ir normas robežās, tas ir darba labā, ko mēs visi kopā veicām,” atmosfēru komandā atzinīgi vērtēja Rilovs.

“Es apzināti devos uz Znaroka komandu. Tam bija liela loma mana līguma parakstīšanā ar “Spartak”. Galu galā visi zina, kāds viņš ir speciālists. Viņš zina, kā izmantot spēlētāja labākās īpašības. Un tas ir tieši tas, kas man bija vajadzīgs pēc iepriekšējām sezonām,” Znaroku slavēja 35 gadus vecais aizsargs.

Rilovs izteica arī vēlmi palikt “Spartak” arī nākamajā sezonā: “Mans aģents jau runā ar kluba vadību. Es domāju, ka tur viss būs kārtībā. Varu teikt, ka es vēlētos turpināt strādāt ar šo konkrēto treneru personālu. Paredzu, ka nākamajā sezonā “Spartak” būs pavisam citi uzdevumi.”

Šosezon Maskavas vienība Znaroka un Vītoliņa vadībā ieņēma piekto vietu Rietumu konferencē, bet “play-off” pirmajā kārtā zaudēja Mika Indraša pārstāvētajai “Dynamo” vienībai ar 2-4.

KHL sezona ir atcelta koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ. Izskanējusi gan informācija, ka līga vēl tomēr varētu meklēt variantus, lai sezonu noslēgtu, taču tas pagaidām ir tikai baumu līmenī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par