“Spartak” viceprezidents: Ikviens klubs vēlētos tik titulētu treneri kā Znaroku

Oļegs Znaroks, sportazinas.com
Oļegs Znaroks Foto: Алексей Куденко/ РИА Новости

Pēc izstāšanās no šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgās () “play-off” aktuāls kļuvis latviešu Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā kluba Maskavas “Spartak” galvenā trenera jautājums.

“Sarkanbaltie” pagājušā gada oktobrī no galvenā trenera amata atbrīvoja Vadimu Jepančincevu, bet līdz sezonas beigām vienības vadību uzņēmās ģenerālmenedžeris Aleksejs Žamnovs ar palīgiem Igoru Ulanovu un Maksimu Solovjovu. Žamnovs jau ir paziņojis, ka nākamsezon neplāno turpināt apvienot amatus, tāpēc Krievijas mediji šonedēļ jau paspējuši paziņot, ka kā nopietns kandidāts uz vakanto amatu izvirzījies trīskārtējais Gagarina kausa ieguvējs , kuram asistēt varētu ilggadējais palīgs .

“Šobrīd izskatām vairākas kandidatūras uz galvenā trenera posteni,” sarunā ar TASS situāciju komentē Žamnovs. “Starp četriem pretendentiem ir arī Znaroks, taču lēmums netiks pieņemts tik drīz – tas tomēr ir nav ātrs process.”

Jāatzīmē, ka Znaroka vārds šīs sezonas laikā jau tika locīts tieši saistībā ar darbu “Spartak”, kā arī Maskavas “Dynamo”, ko pārstāv Miks Indrašis. Izskanējusī informācija gan, protams, ir neoficiāla un pagaidām uzskatāma vien par baumām, taču arī “Spartak” viceprezidents Valērijs Kamenskis neatteiktos no iespējas darbā pieņemt titulēto Znaroku

“Ikviens klubs, ne tikai “Spartak” vēlas savā komandā iegūt tik nopelniem bagātu treneri kā Oļegu Znaroku, kuram ir liela pieredze un viņš ir pierādījis, ka ir spējīgs strādāt un uzvarēt. Neapšaubāmi vēlos viņu redzēt “Spartak” galvenā trenera amatā,” intervijā ar TASS atzīst Maskavas kluba viceprezidents.

Jau ziņots, ka Znaroks šobrīd ir Krievijas valsts izlašu galvenais konsultants. 56 gadus vecā speciālista darba pienākumos ietilpst sagatavošanas darbs ar junioru, jauniešu un olimpiskajām Krievijas izlasēm. Znaroks nacionālās programmas “Sarkanā mašīna” ietvaros vada treniņus U16, U17, U18, jauniešu un olimpiskajai Krievijas izlasei.

Trīskārtējais Gagarina kausa ieguvējs kopā ar savu ilggadējo palīgu Hariju Vītoliņu iepriekš četrus gadus vadīja Krievijas izlasi. Pērn februārī Phjončhanas olimpiādē Krievija Znaroka un Vītoliņa vadībā tika pie zelta medaļām. Tāpat Pasaules čempionātos bijušie Latvijas izlases uzbrucēji sakrāja pilnu medaļu komplektu – vienas zelta un sudraba, kā arī divām bronzas godalgām.

Bez darba ar Krievijas izlasi Znaroks kopā ar Vītoliņu no 2016. līdz 2018. gadam vadīja KHL grandu SKA. Duets 2017. gadā aizveda klubu līdz triumfam Gagarina kausā, taču pērn titula aizstāvēšana apstājās Rietumu konferences finālā, kurā ar 2-4 tika atzīts Maskavas CSKA pārākums. Pēcāk sadarbība ar abiem tika pārtraukta.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par