“Spartaka” futbolisti saņem vairāku spēļu diskvalifikāciju pēc noraidījumiem Latvijas kausa 1/8 finālā

11/08/2021 11:14
Jūrmalas Spartaks

Trim Jūrmalas “Spartaka” futbolistiem piešķirta divu līdz triju spēļu diskvalifikācija pēc noraidījumiem “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa astotdaļfinālā mačā ar “Daugavpili”.

Jau ziņots, ka sestdien “Spartaks” Latvijas kausa astotdaļfinālā savā laukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās “Daugavpils” futbolistiem. Uzvaras vārtus 57.minūtē guva Oļģerds Raščevskis. Mājinieku rindās 44.minūtē sarkano kartīti nopelnīja Ņikita Bērenfelds, 60.minūtē par otru dzelteno kartīti spēlē laukumu bija spiests pamest Aleksandrs Solovjovs, vienlaicīgi no stadiona tiekot izraidītam arī mājinieku kluba ģenerāldirektoram Edgaram Gauračam, bet vēl vienu sarkano kartīti mača 90.minūtē saņēma Vladislavs Soloveičiks.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja otrdien lēma, ka Solovjovs tiek diskvalificēts uz nākamajām trim Latvijas kausa spēlēm un saņem 140 eiro sodu. Soloveičiks un Bērenfelds saņem pa divu spēļu diskvalifikācijai, kā arī viņiem tiek piemērots naudas sods attiecīgi 140 un 70 eiro apmērā. Savukārt Gauračs sodīts ar vienas spēles diskvalifikāciju un 70 eiro naudas sodu.

Ceturtdaļfināla stadijas spēles notiks 21. un 22.augustā, pusfināls – 19.septembrī. Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936.gada pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības.

Iepriekšējā sezonā kausa izcīņā triumfēja “Liepāja”, kas finālā pārspēja “Ventspili”. Šī gada sacensību fināls 24.oktobrī notiks “Daugavas” stadionā Rīgā. Iepriekšējo reizi Latvijas kausa fināls “Daugavas” stadionā notika 2018.gada 24.oktobrī, kad “Riga” pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja “Ventspili”.