“Spartaka” futbolisti virslīgas spēlē uzvar ambiciozo “Riga”

02/04/2017 16:17

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas pagājušās sezonas čempione Jūrmalas “Spartaks” trešās kārtas mačā svētdien savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja “Riga” vienību.

Abus vārtus jūrmalnieku labā guva krievu pussargs Jevgēņijs Kozlovs.

Kozlovs pirmo reizi atzīmējās 33.minūtē, kad apsteidza pretinieku aizsargus un pārspēja “Riga” vārtsargu Vladislavu Kurakinu, kurš pērn bija viņa komandas biedrs. Otrā puslaika sākumā otro dzelteno kartīti saņēma “Riga” un Latvijas izlases aizsargs Kaspars Gorkšs, kā rezultātā viņam laukums bija jāatstāj. Nonākuši mazākumā, rīdzinieki nedaudz aktivizējās, tomēr Kozlovs ieraidīju otro bumbu viesu vārtos.

“Spartaks” sezonu iesāka ar 1:2 zaudējot citai ambiciozai Rīgas komandai RFS, bet pēc tam ar 4:2 pieveica “Metta”/”Latvijas Universitāti” (LU). Tikmēr “Riga” jauno sezonu iesāka, ar 1:0 uzveicot 2015.gada čempioni “Liepāju”/”Mogo”, bet pēc tam nospēlēja 0:0 ar citu spēcīgu pretinieku “Ventspili”.

Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, abas komandas ir būtiski mainījušas savu veidoju, turklāt par “Spartaks” galveno treneri kļuvis polis Mareks Zubs, kamēr “Riga” starpsezonā izcēlās ar skaļiem darījumiem, piesaistot tādus Latvijā labi zināmus futbolistus kā Valēriju Šabalu, Kasparu Gorkšu un Artūru Zjuzinu.

Otrā šodienas mačā “Metta”/LU futbolisti Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā plkst.17 uzņems RFS komandu.

Šīs virslīgas kārtas izspēle tika iesākta sestdien, kad “Liepāja”/”Mogo” ar 3:1 savu skatītāju priekšā uzvarēja debitanti “Babīti”/”Dinamo”, bet “Jelgava” ar 2:1 viesos pārspēja “Ventspili”.

Virslīgas vadībā ar trīs spēlēs iegūtiem sešiem punktiem ir “Liepāja”/”Mogo”, “Jelgava” un “Spartaks”, kamēr četri punkti ir RFS, “Riga” un “Ventspils” komandām. Septītā ar vienu punktu ir “Babīte”/”Dinamo”, bet bez punktiem abās spēlēs pašlaik cīnās “Metta”/LU.

Aizvadītajā sezonā virslīgā negaidīti triumfēja “Spartaks”, kam sekoja “Jelgava” un “Ventspils”.