“Spartaks” izcīna otro uzvaru pēc kārtas un attālinās no pēdējās vietas “Optibet Virslīgā”

22/05/2022 18:25
Jūrmalas

Jūrmalas “Spartaka” vienība svētdien izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas “Optibet Virslīgas” mačos un attālinājās no pēdējās pozīcijas kopvērtējumā. “Spartaks” mājās 15.kārtas spēlē ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja “Daugavpili”.

Jūrmalnieki sezonas pirmajās 12 spēlēs bija bez uzvarām, bet iepriekšējā kārtā svinēja savu pirmo uzvaru. Daugavpiliešiem šobrīd ir piecu zaudējumu sērija. “Spartaks” vadībā izvirzījās otrā puslaika ievadā, 50.minūtē, kad pēc stūra sitiena jūrmalnieki izdarīja sitienu pa vārtiem, Vladislavam Kurakinam atvairot bumbu priekšā, no kurienes nekļūdīgs bija Artūrs Ostapenko – 1:0.

Kompensācijas laika pēdējā, trešajā minūtē “Daugavpils” izspēlēja standarsituāciju, bet bumbu pārtvēra pretinieki. Kurakins bija devies uz pretinieku vārtiem un nepaguva atgriezties, bet Oļegs Laizāns pa kreiso malu devās reidā piespēlēja bumbu uz priekšu Artūram Ļotčikovam, kurš no soda laukuma līnijas bija nekļūdīgs – 2:0.

Pirmajā aplī Daugavpils komanda savā laukumā uzvarēja ar 2:0. Spēļu kārta turpināsies pirmdien, kad “Metta” uzņems “Riga”, bet Salaspils “Super Nova” – RFS, bet otrdien “Auda” tiksies ar “Liepāju” un “Tukums 2000″/”Telms” – ar “Valmieru”.

Turnīra tabulas galvgalī ar 35 punktiem 14 mačos ir “Valmiera” un RFS, bet 32 punktus 14 dueļos sakrājusi “Liepāja”. Aiz pirmā trijnieka ir “Riga” ar 28 punktiem 14 cīņās. Piektajā vietā ar 18 punktiem 13 cīņās ir “Auda”, bet aiz tās ar 15 punktiem 14 mačos ierindojas “Daugavpils”. 12 punkti 14 dueļos ir “Metta”, astoņus punktus 13 un 14 cīņās sakrājušas “Tukums 2000″/”Telms” un “Spartaks” komandas, bet četri punkti 14 mačos ir “Super Nova” vienībai.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās “Valmiera”, bet bronzas godalgas izcīnīja “Liepāja”. Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība “Riga” ieņēma ceturto vietu. “Optibet” Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma “Auda”, “Tukums 2000″/TSS un “Super Nova” komandas, pievienojoties virslīgas klubiem. Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.