“Spartaks” otrajā puslaikā nokārto uzvaru pār “Metta/LU”

28/09/2018 20:57

Piektdien, 28. septembrī Daugavas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 23. kārtas pirmā spēle, kurā tikās “FK Metta/Latvijas Universitāte” un Jūrmalas “Spartaks”. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja “Spartaks”, tādējādi gūstot savu pirmo uzvaru pēdējo četru spēļu laikā.

Mača pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Savukārt otrā puslaika 65. minūtē rezultāts beidzot tika atklāts, kad viesu labā ar skaistu vārtu guvumu atzīmējās Aleksejs Višņakovs (0:1). Vien sešas minūtes vēlāk, Spartakam izdevās rezultāta starpību palielināt līdz diviem vārtiem, pateicoties Aleksandra Prudņikova vārtu guvumam ar galvu (2:0). Pēdējo vārdu spēlē teica viesu spēlētājs Deniss Davidovs, kurš 90. minūtē pārliecinoši realizēja 11 metru soda sitienu (3:0). Soda sitienu Spartaks nopelnīja pateicoties uz maiņu iznākušajam Djego Agirrem, kurš izskrēja viens pret viens pret “Mettas” vārtsargu Ošu un izsita tam bumbu starp kājām, taču tika neatļauti nogāzts.

Nākošo spēli “Metta/LU” aizvadis 6. oktobrī, kad viesos tiksies ar ”Riga FC”, savukārt Spartaks 3. oktobrī viesos spēkosies ar debitanti Valmieru. Tikmēr atlikušās trīs šīs kārtas spēles tiks aizvadītas rītdien.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 50 punktiem 22 spēlēs ir “Riga”, kamēr 46 punkti 21 mačā ir RFS, bet trešā ar 46 punktiem 22 cīņās ir “Ventspils”. Ceturtā ar 37 punktiem ir “Spartaks”, kamēr ar 21 spēlē sakrātiem 36 punktiem ir “Liepāja”/”Mogo”.

Savukārt 18 punktus 22 mačos iekrājusi “Jelgava”, pie 13 punktiem 23 spēlēs tikusi “Metta”/LU vienība, kamēr pēdējā ar diviem punktiem 21 duelī ir “Valmiera Glass”/ViA komanda.