“Spartaks” “pakalpo” “Riga FC” un izrauj neizšķirtu Ventspilī

20/10/2018 17:27

Latvijas “SynotTip” virslīgas 25. kārtas spēlē čempionu pilnvaras nolikusī Jūrmalas “Spartaks” viesos 89. minūtē izrāva neizšķirtu pret otrajā pozīcijā esošo “Ventspili” – 1:1.

Ventspilniekiem šajā spēlē bija vajadzīga tikai un vienīgi uzvara, tāpēc mājinieki vērsim pie ragiem ķērās jau no pirmajām sekundēm. Agri vien tas rezultējās gūtajos vārtos, kad 1:0 11. minūtē panāca brazīlietis Ēliu Monteiru Batistu.

Puslaika turpinājumā ventspilnieki nenosēdās aizsardzībā, bet centās dubultot savu pārsvaru. “Spartaks” tikmēr centās rezultātu izlīdzināt, tomēr ne vienai, ne otrai komandai tās mērķus izpildīt neizdevās, puslaiku pārtraukumā rezultātam uz tablo paliekot nemainīgam.

Līdzīgs futbols bija vērojams arī otrajās 45 minūtēs, taču atkal – ilgu laiku rezultāts nemainījās. Vienīgi 89. minūtē Monteiru Batistu pēc ļoti asas un agresīvas cīņas soda laukumā izdevās rezultātu izlīdzināt – 1:1.

Šāds mača gala iznākums nozīmē vien to, ka trīs kārtas līdz turnīra beigām “Riga FC” ir sešus punktus priekšā “Ventspilij”, kā arī septiņus – RFS vienībai.