“Spartaks” treneris Grišins: Lepojos ar mūsu puišiem, jo 0:0 ir pozitīvs rezultāts

Aleksandrs Grišins, Jūrmalas ''Spartaks'', Sportazinas.com
Aleksandrs Grišins Foto: facebook.com/fkspartaksjurmala

Jau ziņots, ka Latvijas čempionvienība futbolā Jūrmalas “Spartaks” šovakar UEFA Čempionu līgas pirmās kvalifikācijas spēlē Rīgā “Skonto” stadionā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar titulēto serbu vienību Belgradas “Crvena Zvezda”.

Pēc mača, neskatoties uz neapšaubāmi negaidīto rezultātu, viesu komandas galvenais treneris Vladans Milojevičs uzskata, ka viņa vadītajai komandai viss vēl ir priekšā, un gadu gaitā gūtā pieredze augsta līmeņa mačos palīdzēs atbildes spēlē Belgradā.

Vladans Milojevičs:

“Šis bija tikai pirmais puslaiks, mums vēl būs iespēja savā laukumā. “Spartaks” spēlēja ļoti labi aizsardzībā. Ja neskaita vienu kļūdu, sāncenšiem pie mūsu vārtiem nebija izdevības. Mums ir liela pieredze augsta līmeņa mačos, tāpēc zinām, kas būs jādara atbildes spēlē, lai tomēr gūtu virsroku. Protams, vēl neesam iegājuši labā spēļu ritmā, bet ceram ar katru maču uzņemt arvien labāku formu.”

“”Spartaks” ir labi organizēta komanda, it sevišķi aizsardzībā, tāpēc zinājām, ka mūs šovakar sagaida smags mačs. Nevaru izcelt vienu konkrētu spēlētāju, kas būtu atstājis paliekošu iespaidu – visa komanda spēlēja vienoti un saliedēti. Noteikti izdarīsim pareizos secinājumus, lai būtu iespējami labi sagatavojušies atbildes spēlei Belgradā.”

Tikmēr “Spartaks” stūrmanis Aleksandrs Grišins atzina, ka par sasniegto rezultātu ir apmierināts, jo jūrmalnieki labi apzinās, cik nopietns un augsta līmeņa mačos rūdīts sāncensis ir “Crvena Zvezda”.

Aleksandrs Grišins:

“Paldies par atbalstu šovakar. Spēle bija ļoti grūta, jo gatavojāmies tai ļoti nopietni. Zinājām, ka “Crvena Zvezda” labi pietur bumbu, tāpēc ļāvām viņiem to darīt, bet paši atbildējām ar pretuzbrukumiem. Sagaidījām savu izdevību, taču to neizmantojām. Mūsu pretinieks ir ļoti spēcīgs ar pieredze Čempionu līgas un Eiropas līgas grupu turnīrā, tāpēc par sasniegto rezultātu esmu apmierināts.”

Vaicāts par Denisa Davidova, kurš savulaik aizvadīja pāris mačus Maskavas “Spartak” sastāvā tieši pret Belgradas vienību, neiekļaušanu starta sastāvā, Grišins atzina, ka tas bijis taktisks lēmums.

“Šodien koncentrējāmies uz spēli aizsardzībā, bet Deniss ir uzbrukuma tipa spēlētājs. Katram mačam pieejam ar citu taktisko risinājumu, tāpēc laukumā tiek sūtīti tie futbolisti, kuri vislabāk piemēroti konkrētajam taktiskajam zīmējumam.”

“Nevarētu teikt, ka bija lietas, kas man mūsu komandas izpildījumā šovakar nepatika, jo tomēr spēlējām pret ļoti nopietnu sāncensi. Varbūt ļāvām “Crvena Zvezda” pārāk daudz kontrolēt bumbu un paši nespējām pietiekami bieži atbildēt ar pretuzbrukumiem. Kopumā lepojos ar mūsu puišiem, jo, manuprāt, 0:0 uzskatāms par pozitīvu rezultātu. Vēlos pateikties sanākušajiem līdzjutējiem, jo mums šis atbalsts bija nepieciešams. Gaidījām gan lielāku “desantu” no Belgradas, taču priekš, ka mūsu fanu bija vairāk, un puiši guva papildus enerģiju, lai varētu cīnīties un izlikt visus spēkus laukumā.”

“Nevēlos prognozēt, cik lielas izredzes mums ir iekļūt nākamajā kārtā. Uz Belgradu dosimies pozitīvā noskaņojumā un centīsimies gūt vārtus un panākumu. Uz šo maču noskaņosimies ļoti nopietni. Pirms šodienas spēles puišiem teicu, ka pretiniekiem ir meistarīgi futbolisti, bet viņi ir tādi paši kā jūs – ar divām rokām un divām kājām. Uzdevums ir viesos parādīt iespējami labāko sniegumu, un tad jau redzēs, vai ar to būs gana, lai iekļūtu nākamajā kārtā.”

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar