Spēlētāju izmēģināšanai nodota jauna “Overwatch” karte – “Malevento”

04/09/2021 00:14

Lai gan “Overwatch 2” versija ir tikusi atlikta un precīzs izdošanas datums nav zināms vēl joprojām, izstrādātāji “Blizzard” liek cerības uz nākošā gada pavasari. Spēles veidotāji cenšas to kompensēt, sniedzot “Overwatch” pirmās versijas spēlētajiem jaunu saturu.

Spēlētāju rokās nodota jauna karte – “Malevento”. Tomēr pagaidām ne visi šīs spēles cienītaji varēs to izbaudīt. Jaunā karte pieejama uz ierīcēm, kam ir piekļuve publiskajiem testa reģioniem, respektīvi – tikai spēlētājiem, kas izmanto datoru. “Malevento” ir “deathmatch” disciplīnas karte, kurā atveidota Itālijas kalnu mazpilsētas stila arhitektūra un ainava.

Kamēr publiskotie kartes attēli nesniedz labāko ieskatu, ko spēlētaji varētu sagaidīt, “Blizzard” norāda, ka karte būs īpaši attīstīta vertikālā skatījumā: “Atklājiet labākos stūrus saviem “Junkrat” (spēles varonis, kas spēj uzbrukt ar ripojošu, sprāgstošu riepu) riepu uzbrukumiem un labākās jumtu virsotnes saviem “Widowmaker” (spēles varonis ar  spēcīgu snaiperieroci) snaipera šāvieniem”.

Pagaidām gan ne visi “Overwatch” fani ir sajūsmā par šo papildinājumu, kā kļūdu norādot šīs kartes spēles veida – “deathmatch” izvēli, kas nav pats iecienītākais spēlētaju vidū. Lai nu kā, labāku priekšstatu par spēlētaju vērtējumu varēs gūt vien pēc laika, kad paredzēta “Malevento” nonākšana arī konsoļu spēlētāju rokās – šī gada 28. septembrī.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…