Sporta organizācijām par dažādu pasākumu rīkošanu piešķir vairāk nekā pusmiljonu eiro

Oskars Melbārdis, Sportazinas.com
Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja

No līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem vairākām sporta organizācijām dažādu pasākumu rīkošanai piešķir kopumā 622 716 eiro, liecina Ministru kabineta rīkojums, kas publicēts oficiālajā laikrakstā “Latvijas vēstnesis”.

Minētā finansējuma piešķiršanu jau iepriekš atbalstīja Nacionālā sporta padome un Izglītības un zinātnes ministrija.

Līdz ar to 353 370 eiro tiks pārskaitīti nodibinājumam “Latvijas Olimpiešu sociālais fonds”, lai nodrošinātu pabalstu izmaksu Latvijas Olimpiskās vienības sportistiem un treneriem.

Tāpat 129 000 eiro tiks pārskaitīti Latvijas Volejbola federācijai, lai tā varētu segt izdevumus saistībā ar Pasaules kausa posma pludmales volejbolā sarīkošanu Latvijā no šā gada 21.augusta līdz šā gada 25.augustam. Latvijas Handbola federācijai tiks pārskaitīti 39 025 eiro, lai tā varētu segt izdevumus par Latvijas vīriešu handbola izlases dalību 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā.

Tāpat nolemts atbalstīt 15 540 eiro piešķiršanu Latvijas Riteņbraukšanas federācijai, lai tā varētu segt izdevumus saistībā ar Baltijas valstu daudzdienu velobrauciena “Baltic Chain Tour” Latvijas posma organizēšanu šā gada 25.augustā. Akceptēta arī 37 281 eiro piešķiršana Latvijas Slēpošanas federācijai izdevumu segšanai, kas saistīti ar Pasaules čempionāta rollerslēpošanā organizēšanu no šā gada 7.augusta līdz 11.augustam.

Visbeidzot nolemts pārskaitīt arī 48 500 eiro Latvijas Jātnieku federācijai, lai tā varētu segt izdevumus saistībā ar Pasaules kausa Centrālāfrikas zonas posma sacensību šķēršļu pārvarēšanā organizēšanu Latvijā no šā gada 24.jūlija līdz 28.jūlijam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par