“Sporting” mača pēdējās minūtēs apspēlē “Hotspur”

14/09/2022 08:07
Lisabonas Sporting

Lisabonas “Sporting” futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas mača beigās izrāva uzvaru pār Totenhemas “Hotspur”. Otrās kārtas D apakšgrupas mačs noslēdzās ar rezultātu 2:0 (0:0) lisaboniešu labā.

Līdz pat mača 90.minūtei rezultāts bija neizšķirts 0:0, bet pamatlaika beigās pēc stūra sitiena Paulinju ar galvu raidīja bumbu vārtos un izvirzīja mājiniekus vadībā. Kompensācijas laika trešajā minūtē teicamu reidu ar precīzu sitienu noslēdza Arturs Gomiss, kurš pielika punktu “Sporting” uzvarai.

Otrā grupas spēlē UEFA Eiropas līgas uzvarētāja Frankfurtes “Eintracht” viesos ar 1:0 (1:0) pārspēja Marseļas “Olympique”. “Eintracht” vārtus guva trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām, kad mājinieku neveikla spēle aizsardzībā beidzās ar Jespera Lindstrema precīzu sitienu.

D apakšgrupā pēc divām cīņām seši punkti ir “Sporting” komandai, pa trīs punktiem guvušas “Hotspur” un “Eintracht”, bet bez punktiem ir “Olympique”.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā. 2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides “Real” ar 1:0 pārspēja “Liverpool”.