Sports apstājas arī Turcijā, čempionāti notiek tikai vienā Eiropas valstī

Stambulas Anadolu Efes, sportazinas.com
Stambulas "Anadolu Efes" | Foto: Stambulas "Anadolu Efes"

Turcijas sporta ministrija pieņēmusi lēmumu apturēt valsts čempionātus futbolā, volejbolā, basketbolā un handbolā, ziņo televīzijas kanāls TNV.

Lai gan šīs un iepriekšējās nedēļas laikā visā Eiropā tika atcelti sporta turnīri, Turcijā tie turpinājās pat par spīti pašu spēlētāju protestiem. Viens no viņiem bija Stambulas “Anadolu Efes” pārstāvis Šeins Larkins, kurš sociālajos tīklos paudis sašutumu par lēmumu neapturēt basketbola čempionātu. Viņš norādīja, ka spēlētāji negūst nekādu baudu no spēlēšanas laikā, kad visā pasaulē izplatās “Covid-19” koronavīruss.

Arī cita Stambulas kluba “Fenerbahce” spēlētājs Bobijs Diksons bija neizpratnē, norādot, ka visā pasaulē sacensības tiek apturētas, bet Turcijā šāda iespēja netiek izskatīta. “Veselība ir pats vērtīgākais, kas mums ir,” uzrakstīja spēlētājs savā “Twitter” kontā.

Līdz ar to par vienīgo Eiropas valstī, kur sacensības nav apturētas, palikusi Baltkrievija. Tur pilnā sparā norisinās hokeja čempionāta pusfināls, mači nav slēgti apmeklētājiem. Šodien sākas valsts čempionāts futbolā un pagaidām nekas neliecina, ka spēles varētu tikt pārceltas.

Valsts prezidents Aleksandrs Lukašenko situāciju ar “Covid-19” izplatību pasaulē sauc par masu psihozi. Viņš ir pārliecināts, ka nekas briesmīgs nenotiek, un lielākas sekas būs nevis no koronavīrusa, bet no cilvēku panikas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par