Spriedzes pilnā galotnē “Wizards” Londonā uzveic “Knicks” (VIDEO)

18/01/2019 01:08

Aizvadītajā vakarā Londonā tika aizvadītas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas spēle, kur bez savainotā Kristapa Porziņģa spēlējošā Ņujorkas “Knicks” mača gaitā izlaida 16 punktu pārsvaru un atzina Vašingtonas “Wizards” parākumu.

Spēles rezultāts – 101:100 (20:30; 33:33; 24:26; 24:11).

Pirmās minūtes tika aizvadītas mierīgā un līdzīgā cīņā, taču ceturtdaļas beigās “Knicks” veica 8:0 izrāvienu, kas ļāva pirmo ceturtdaļu uzvarēt ar 10 pārsvaru. Turpinājumā abas komandas ievērojami aktivizējās, kopā gūdamas 66 punktus, kas gan neļāva “Wizards” pietuvoties rezultāta starpībā, jo otrais ceturksnis tika nospēlēts neizšķirti.

Otrā puslaika sākumā komandas apmainījās ar gūtajiem groziem, bet turpinājumā “Knicks” panāca lielāko pārsvaru spēlē (+16) – 83:67. Iegūto gan ņujorkieši “atdeva” atpakaļ noslēdzošajā ceturksnī. Vašingtonu uz priekšu vilka Bredlija Bīla un Oto jr. Portera sniegums, bet mača liktenis tika izšķirts pašā galotnē.

Pie rezultāta 100:99 par labu “Knicks”, pamatlaikā bija atlikušas vien nedaudz vairāk kā divas sekundes. Sāna auts tika izspēlēts uz Bīlu, kurš veiksmīgi atrada centra spēlētāju Tomasu Braienu, kura metienu bļokēja Alonso Trīrs. Taču tiesneši pēc video atkārtojuma nosprieda, ka metiens bļokēts par vēlu (“goaltending”). “Knicks” gan uz tablo bija atlikušas 0.4 sekundes, kuru laikā gan līdz sakarīgam metienam neizdevās nonākt, kas ļāva Vašingtonai svinēt uzvaru.

Uzvarētāju labā ar daudzpusīgu sniegumu izcēlās Bīls – 26 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles, bet Portera kontā “double-double” ar gūtiem 20 punktiem un 11 bumbām zem groziem. “Knicks” labā 25 punkti un septiņas atlēkušas bumbas Emanuelam Mudiejam.

“Knicks” tas bija piektais zaudējums pēc kārtas, bet kopvērtējumā komanda ar bilanci 10-34 atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, kamēr “Wizards” ar bilanci 19-26 ir divas vietas augstāk, no “play-off” astoņnieka atpaliekot tikai par vienas uzvaras tiesu.