Spruktam un Cipulim 1+3 “Kurbads” uzvarā, “Mogo” devītais panākums pēc kārtas

24/10/2018 22:19

“Optibet” hokeja līgā (OHL) savu uzvaru gājienu turpina līdervienība “Mogo”, kas šovakar savā laukumā ar rezultātu 4:3 pēcspēles soda metienu sērijā pārspēja HS “Rīga” vienību, izcīnot jau devīto panākumu pēc kārtas. Tikmēr čempionvienība “Kurbads” mājās bez problēmām ar 6:2 guva virsroku pār “Lido”.

“Kurbads” spēlē pret “Lido” jau desmitajā minūtē bija izvirzījies vadībā ar 3:0, bet otrās trešdaļas ievadā skaitlisko vairākumu realizēja un 4:0 panāca Juris Upītis. Cīņas turpinājumā abas komandas apmainījās ar diviem precīziem raidījumiem, mača gala rezultātu 54. minūtē uzstādot Jurim Štālam.

Lielisku sniegumu šovakar demonstrēja pieredzējušie “Kurbads” uzbrucēji Jānis Sprukts un Mārtiņš Cipulis, kuri katrs guva pa vārtiem, kā arī izpildīja trīs rezultatīvas piespēles. “Kurbads” ar 11 spēlēs iekrātiem 18 punktiem OHL kopvērtējumā atrodas trešajā pozīcijā, tikmēr “Lido” ar vienu uzvaru desmit cīņās ir pēdējie, septītie.

Daudz līdzīgāka spēkošanās šovakar bija vērojama duelī starp “Mogo” un HS “Rīga”. Sākoties trešajam periodam, rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 1:1, tomēr divi Elvja Želubovska vārti nepilnu četru minūšu laikā ļāva vadība ar 3:1 izvirzīties mājiniekiem “Mogo” hokejistiem. “Rīga” gan nepadevās, un vispirms Renārs Undelis 57. minūtē panāca 2:3, bet pamatlaika pēdējā minūtē neizšķirtu 3:3 izrāva Kristaps Skrastiņš.

Sekoja pagarinājums, kurā rezultāts nemainījās, līdz ar to uzvarētājs tika noskaidrots soda metienu sērijā. “Bullīšos” vienīgo precīzo metienu izpildīja Kaspars Saulietis, atnesot “Mogo” uzvaru visā mačā.

Saulieša rēķinā šovakar arī viena rezultatīva piespēle, bet divos vārtu guvumos asistēja Ronalds Cinks. “Mogo” ar 28 punktiem 11 spēlēs OHL kopvērtējumā tuvāko sekotāji “Prizma” apsteidz par trim punktiem, tiesa, Pārdaugavas klubs aizvadījis par vienu maču vairāk. Tikmēr “Rīga” ar izcīnītajiem 18 punktiem atrodas dalītā trešajā/ceturtajā pozīcijā ar “Kurbadu”.