Sprukts: Šogad ir izveidojusies lieliska komandas saliedētība

Jānis Sprukts, sportazinas.com
Jānis Sprukts | Foto: HK Kurbads

Trešdien norisinājās Latvijas hokeja kluba “Kurbads” preses konference, kurā tika prezentēts komandas sastāvs, kā arī tika izvirzīti komandas mērķi gaidāmajā sezonā.

“Kurbada” uzbrucējs pauda savu viedokli: “Gribētos teikt, ka šogad komandas saliedētībā ir izveidojusies lieliska un kopumā sagaidu daudz labus mačus nākamajā sezonā no mūsu hokeja kolektīva. Domāju, ka varam to arī izdarīt.”

“Treniņi parādījuši, ka gatavojamies kārtīgi. Uzskatu, ka ar katru sezonu jāturpina uzrādīt arvien labāki rezultāti, tāpēc regulārās sezonas noslēgums jāaizvada labāk nekā pērn. Tas ir arī mūsu galvenais mērķis,” turpināja uzbrucējs.

Komandas galvenais treneris izteica pagodinājumu: “Pirmkārt, gribēju pateikt lielu paldies kluba vadītājām Andim Pikānam par doto iespēju būt hokeja komandas “Kurbads” galvenajam trenerim.”

“Tas man ir liels gods strādāt tādā komandā. Otrkārt, tas būs liels izaicinājums arī man pašam un darīšu visu iespējamo, lai izpildītu sezonas mērķus. Ticu, ka viss izdosies un atgriezīsimies čempionu godā,” piebilda Ignatovičs.

Divkārtējie Latvijas čempioni gatavošanos 2019./2020. gada “Optibet” Latvijas hokeja līgai uzsāka jūlija beigās, kad aizvadīja ledus un fiziskās sagatavotības treniņu.

10. augustā “Kurbads” vienībai paredzēts otrais mačs pret vienu no spēcīgākajām Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) komandām Sanktpēterburgas “SKA-Neva”. Turpinājumā rīdzinieki aizvadīs deviņu dienu treniņnometni, bet 21. un 22. augustā vienībai paredzētas divas pārbaudes spēles Baltkrievijā ar “Lida” komandu. Mēneša beigās “Kurbada” hallē sekos mači ar Polijas klubu “PKH Gdansk”.

Pikāns: Nākamās sezonas mērķis – atgriezties LČ čempionu tronī

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par