Sprukts spēlēs “Kurbadā”

Jānis Sprukts | Foto: Kurbads

Par Latvijas izlases centra uzbrucēja Jāņa Sprukta piesaisti paziņojusi Latvijas hokeja virslīgas čempionvienība “Kurbads”.

“Ar kluba vadību atradām kopīgu valodu un panācām vienošanos uz mēnesi ilgu periodu, pēc tam skatīsimies kā būs. Palīdzēsim viens otram – man iesākt sezonu, bet klubam sasniegt mērķus, kas tuvākā mēneša laikā ir skaidri – iekļūt nākamajā kārtā Kontinentālajā kausā un uzvarēt spēles Latvijas čempionātā,” kluba mājas lapai stāsta Sprukts, kurš šorīt jau aizvadīja treniņu kopā ar komandu.

35 gadus vecais uzbrucējs aizvadīto sezonu noslēdza Alpu līgā, kur “Ritten Sport” rindās kļuva par Alpu un Itālijas līgas čempionu.

Pēc sezonas Sprukts nebija Latvijas izlases kandidātu sarakstā, tomēr galvenais treneris Bobs Hārtlijs īsi pirms došanās uz Pasaules čempionātu, sastāvam piesaistīja arī centra uzbrucēju. Neaizvadot nevienu pārbaudes spēli, Hārtlijs paziņoja, ka Sprukts gaidāmajā čempionātā būs viens no komandas kapteiņa asistentiem.

Pasaules čempionātā Sprukts rādīja atzīstamu sniegumu. Piecās spēlēs uzbrucējs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli. Pēc atgriešanās Latvijas izlasē, interesi par pieredzes bagātā uzbrucēja piesaisti izrādīja arī Rīgas “Dinamo” vienība, tomēr puses par līguma parakstīšanu nevienojās. .

Gaidāms, ka Sprukts “Kurbads” rindās debitēs jau trešdien, kad komanda tiksies ar principiālajiem sāncenšiem “Mogo”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par