“Spurs” izlīdzina rezultātu sērijā pret “Nuggets” (VIDEO)

26/04/2019 07:38

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien palika ārpus rotācijas, kamēr viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda izlīdzināja rezultātu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā.

“Spurs” savā laukumā ar rezultātu 120:103 (34:24, 30:36, 26:25, 30:18) pārspēja Denveras “Nuggets”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Bertāns, kurš līdz šim šajā sērijā demonstrējis blāvu sniegumu, ceturtdien laukumā devās vien pašās mača beigās, nospēlējot pēdējo minūti.

“Spurs” sastāvā ar 26 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām atzīmējās Lamarkuss Oldridžs, kamēr Demars Derouzans pievienoja 25 punktus, septiņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr “Nuggets” no zaudējuma neglāba lieliskais serba Nikola Jokiča sniegums – 43 punkti, 12 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles. Savukārt vēl 16 punktus pievienoja Džamals Marejs.

“Spurs” basketbolisti vadībā atradās teju visu spēles laiku, “Nuggets” cīņu izlīdzinot vien pirmā puslaika beigās. Tiesa, trešajā ceturksnī Sanantonio vienībai bija tikai pāris punktu pārsvars, kas lielāks palika vien noslēdzošajā ceturksnī, mājiniekiem veicot 19:2 izrāvienu un panākot 107:87

Šīs sērijas izšķirošais – septītais – mačs notiks sestdien Denverā.

Bertāns iepriekš šajā sērijā piecās spēlēs vidēji iemeta vien 3,2 punktus, laukumā caurmērā pavadot nepilnas 16 minūtes. Regulārajā čempionātā viņš 76 mačos vidēji laukumā pavadītajās 21,5 minūtēs iemeta 8,0 punktus.

“Spurs” regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, kur “Nuggets” bija otrā. Bertānam šis ir trešais NBA izslēgšanas turnīrs karjerā.

Pērn otro gadu pēc kārtas par NBA čempioniem kļuva Goldensteitas “Warriors”, kas finālsērijā ar 4-0 pieveica Klīvlendas “Cavaliers”.