“Spurs” un Bertāns uzveic Denveru un sērijā izvirzās vadībā

19/04/2019 07:17

Latvijas izlases basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Sanantonio “Spurs” aizvadītajā naktī savu skatītāju priekša ar 118:108 pārspēja Denveras “Nuggets” basketbolistus, Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

Salīdzinājumā ar sērijas pirmajām divām spēlēm, šoreiz latviešu snaiperim tika atvēlēts minimāls laiks laukumā – sešas minūtes, kuru laikā ar Dāvis pa grozu metienus neraidīja, neizceļoties arī ar citiem ierakstiem spēles protokolā.

Lielisku spēli aizvadīja “Spurs” aizsargs Deriks Vaits, kurš guva 36 punktus, sasniedzot savu karjeras gūto punktu rekordu. 26 punktus basketbolists guva mača pirmajā puslaikā. “Spurs” uzvaru kaldināja arī Demars Derozans, kurš izcēlās ar 25 gūtiem punktiem (21 otrajā puslaikā), bet “double double” savāca Lamarkuss Aldridžs: 18 punkti un 11 atlēkušās bumbas, un Rūdijs Gejs: 11 punkti un desmit bumbas.

Denveras komandas rindās ar 22 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Nikola Jokičs.

Sērijas ceturtā spēle naktī uz svētdienu norisināsies Sanantonio.