Stājas spēkā pagarinātais sporta pasākumu un grupu treniņu aizliegums iekštelpās

Timma, Strēlnieks, sportazinas.com
Jānis Timma treniņā kopā ar Jāni Strēlnieku Foto: Olympiacos B.C.

Šodien stājas spēkā Latvijā pagarinātais aizliegums rīkot sporta pasākumus un grupu treniņus iekštelpās.

Minētais regulējums gan būs spēkā tikai uz pāris dienām, jo valdība ir nolēmusi no pirmdienas izsludināt Latvijā ārkārtas stāvokli, nosakot jaunus ierobežojumus sporta un izglītības nozarēs.

Sākotnēji bija noteikts, ka minētais ierobežojums ir spēkā līdz 6.novembrim, šajā laikā ļaujot sporta treniņus organizēt ārtelpās, individuāli vai attālināti, turklāt organizējot grupu sporta treniņus ārtelpās, nedrīkst izmantot ģērbtuves. Minētais ierobežojums netika attiecināts uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem. Tomēr šonedēļ valdība ārkārtas sēdē nolēma minēto ierobežojumu pagarināt līdz 13.novembrim.

Līdz 13.novembrim pagarināts arī aizliegums organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums gan nav attiecināms uz starptautiskajiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.

Līdztekus minētajam valdība lēma, ka pieaugušo profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un pieaugušo neformālās izglītības programmu apguve notiek attālināti, izņemot programmas tādas praktiskās daļas apguvi, kas nepieciešama profesionālo prasmju vai kvalifikācijas ieguvei.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par