Štālbergs par LBS: Līdz ierakstam “tviterī” nekādas reakcijas nebija

Artūrs Štālbergs, Sportazinas.com

Latvijas Basketbola savienības valde šodien oficiāli paziņoja, ka U18 puišu izlases galvenā trenera amatā tā apstiprinājusi LBL komandas BK “Ogre” galveno treneri un Arņa Vecvagara palīgu pieaugušo izlasē Artūru Visocki-Rubeni.

Savu kandidatūru šim amatam bija pieteikuši vēl trīs kandidāti – Uvis Helmanis, Raimonds Feldmanis un nule kā no Paņevežas “Lietkabelis” galvenā trenera amata atbrīvotais . Tiesa, Štālbergs sarunā ar Sportazinas.com atklāja, ka vēl līdz pat šodienai (19.12.2017. – red.) oficiālu dokumentu par šo faktu nav saņēmis un atlaists tikai mutiski.

“Tas, kas šobrīd notiek, man ir nesaprotams. Līgums pat līdz šai dienai ar mani oficiāli nav lauzts. Domāju, ka tas arī parāda kluba darba stilu,” sacīja Štālbergs turpinot: “Dotajā brīdī klubs nepilda juridiskās saistības, kuras tas bija apņēmies pildīt. Ja viņi man mutiski paziņoja par atlaišanu, tad viņiem arī jāuzraksta ir oficiāla vēstule par manis atbrīvošanu, bet tas šobrīd netiek darīts. Grūti teikt, kāpēc viņiem ir tāda pozīcija.”

Tāpat Štālbergs, kurš 2013.gadā ar U-20 izlasi izcīnīja Eiropas čempionāta sudraba medaļu, pauda neizpratni, kāpēc neviens no pārstāvjiem līdz šim nebija ar viņu sazinājies saistībā ar viņa pieteikumu U-18 izlases galvenā trenera amatam.

“4.decembrī nosūtīju oficiālu pieteikumu vēstules formātā LBS, piesakot savu kandidatūru Latvijas U-18 basketbola izlases galvenā trenera amatam. Zināju, ka 12.decembrī ir Treneru komisijas sēde, kurā bija plānots par šo jautājumu lemt. Uz to tika uzaicināti Raimonds Feldmanis un Artūrs Rubenis-Visockis. Es uz šo sēdi ielūgumu nesaņēmu. Mans viedoklis un redzējums par U-18 izlasi netika prasīts. Līdz brīdim, kamēr nebiju izteicies publiski, (Štālbergs veica ierakstu mikroblogošanas vietnē twitter.com, skatīt zemāk – red.) nekādas ziņas no LBS nesaņēmu. Vēlāk gan ar mani sazinājās Edgars Šneps un mums rīt (20.decembrī -red.) norunāta tikšanās. Es gan nezinu kādā jautājumā un ko mēs apspriedīsim, tāpēc man ir grūti komentēt. Līdz ierakstam tviterī nekādas reakcijas nebija,” atklāj Štālbergs, kurš no 2013.gada, līdz pat šai vasarai, kad kļuva par “Lietkabelis” galveno treneri, strādāja par asistentu Bagatska vadītajā vīriešu izlasē.

Vaicājām trenerim, kāda ir šī brīža situācija darba meklējumos: “Teiksim tā – viss ir procesā. Protams, kaut kāda interese ir un šobrīd regulāri sazinos ar aģentu un viņš pie šī jautājuma strādā. Ceru, ka ilgi bez darba nepalikšu.”

Tāpat viņš komentējis vai viena no karjeras turpināšanas iespējām tiek apsvērta arī strādājot kā trenerim-asistentam: “Grūti teikt, kamēr nav uz galda kāds konkrēts piedāvājums. Protams, ja būtu iespēja strādāt kā asistentam pie kāda laba speciālista, es noteikti izskatītu arī šādu iespēju.”

“Viens ir – ja pirms sezonas tev nav darbs, otrs kad tiec atbrīvots sezonas vidū. Tad ir kā ir. Jūties nedaudz kā no laivas izmests. Nedēļa pagājusi, īpaši vēl nesaprotu, kas notiek. Domāju pats, kā rīkoties tālāk. Jo šāda pieredze, kad decembrī palieku bez darba, man ir pirmo reizi. Bet katra pieredze, arī ne tā labākā, tomēr ir pieredze. Protams, ja nekas pieņemams tuvākajā laikā neparādīsies, būs jāapsver vairākas iespējas, jo uz vietas sēdēt un neko nedarīt arī negribās,” sarunas nobeigumā teica Štālbergs.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par