Štālbergs: Visi mūsu NBA un Eirolīgas spēlētāji ir pateikuši, ka viņi būs izlasē, ja nebūs gūtas traumas

Artūrs Štālbergs, Sportazinas.com
Artūrs Štālbergs | Foto: BK "Liepāja"

Latvijas basketbola izlases ģenerālmenedžeris sarunā ar Valdi Valteru raidījumā “Ģenerāļa stūrmaņi” atklājis, ka labākie latviešu basketbolisti viņam apstiprinājuši, ka spēlēs Latvijas izlasē.

“Visi mūsu un Eirolīgas spēlētāji ir man personīgi pateikuši, ka viņi būs izlasē, ja nebūs gūtas traumas. Viņi ir apsolījuši spēlēt, neatkarīgi no tā, kurš būs treneris – Štelmahers vai ārzemnieks,” sacīja Štālbergs.

Tāpat Štālbergs apstiprinājis izskanējušās baumas, ka Latvijas izlases vadība varētu tikt uzticēta Robertam Štelmaheram vai Itālijas speciālistam Andrea Trinkjēri. Latvijas izlases ģenerālmenedžeris ir pārliecināts, ka abi speciālisti ir pietiekami pieredzējuši, lai vadītu valstsvienību.

44 gadus vecais Štelmahers gaidāmajā sezonā vadīs Tallinas “Kalev” vienību, kamēr 50 gadus vecais Trinkjēri pagājušajā sezonā trenēja Serbijas basketbola flagmani Belgradas “Partizan”. Karjeras laikā viņš trenējis arī Itālijas, Grieķijas un Krievijas klubus.

“Jebkurā gadījumā jūlija beigās vai augusta sākumā ir plāns uztaisīt daļai spēlētāju sanākšanu kopā ar treneri. Aizvadīt 2-3 dienu treniņus, iepazīstināt ar taktiku un filozofiju, nospraust mērķus,” piebilda izlases ģenerālmenedžeris.

Vairāk lasi un skaties ŠEIT.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par