Starkovs pamet “Liepājas” galvenā trenera amatu

Aleksandrs Starkovs, sportazinas.com
Aleksandrs Starkovs | Foto: Ruslans Šuļga

Treneris un “Liepājas” futbola klubs sestdien pēc abpusējas vienošanās nolēmuši neturpināt sadarbību, klubs paziņojis savā interneta mājaslapā.

“Liepāja” sadarbību beigusi ar pateicību Aleksandram Starkovam par pavadīto laiku Liepājā un ieguldīto darbu komandas labā, kā arī veiksmes vēlējumiem turpmākajā karjerā.

Šosezon Liepājas klubā tas ir jau otrais galvenais treneris, kurš beidzis darbu ar komandu. Pēc neveiksmīga sezonas sākuma tika atbrīvots Gordons Jangs, jo rezultāti neatbilda mērķim – iegūt vietu kādā no Eiropas kausiem.

Sāka savu darbu Starkovs pie kluba stūres ar 0:0 neizšķirtu savā laukumā mazākumā pret “Rīgas Futbola skolu” (RFS), pirmajās piecās spēles viņa vadībā komanda izcīnīja desmit punktus, pēc tam Kurzemes derbijā sa 4:0 sagrāva “Ventspili” un viesos ar 2:1 uzvarēja RFS. Tomēr pēc tam panākumu līkne slīdēja lejup, un pēdējos sešos mačos izdevās gūt tikai vienu punktu par 3:3 neizšķirtu savā laukumā ar RFS.

Starkovs ir panākumiem bagātākais Latvijas futbola treneris, ilgus gadus vadot gan Rīgas “Skonto” vienību, gan Latvijas izlasi, ar kuru vienīgo reizi Latvijas futbola vēsturē iekļuva Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas 2004.gadā norisinājās Portugālē.

Latvijas speciālists strādājis arī ārvalstīs, vadot Maskavas “Spartak” un Azerbaidžānas “Baku” vienības.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par