Starkovs: Šādi zaudējumi var būt vērtīgi komandas attīstībai

Aleksandrs Starkovs Sportazinas.com
Foto: LFF

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase pagājušajā nedēļā aizvadīja spēli pret PK2018 dalībnieci Saūda Arābiju, Portugālē piedzīvojot pārliecinošu zaudējumu 0:2. Vakar mūsējie viesos cīnījās pret nesen FIFA un UEFA dalībvalstu pulkā uzņemto Kosovu un zaudēja ar 3:4.

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs vakar pēcspēles preses konferencē Mitrovicā atzīmēja, ka ir apmierināts ar mūsu komandas darbībām uzbrukumā, taču aizsardzība nenospēlēja savu labāko spēli.

“Pirmkārt, vēlos apsveikt Kosovas izlasi ar izcīnīto uzvaru. Mums kā zaudētājiem ir ļoti nepatīkama sajūta šobrīd, jo vēl piecas minūtes līdz spēles beigām mēs atradāmies vadībā, tomēr nespējām noturēt pārākumu. Vēlējos atzīmēt, ka šodienas spēle bija ļoti dzīva, abas komandas demonstrēja uzbrūkošu spēles stilu. Esmu apmierināts mūsu komandas darbībām uzbrukumā, tikmēr aizsardzība šoreiz nospēlēja ne gluži tā, kā mēs vēlētos. Protams, šādi zaudējumi var būt ļoti vērtīgi komandas attīstībai nākotnē, arī no šādām spēlēm nepieciešams mācīties, piemēram, noturēt rezultāta pārsvaru,” šādi pēcspēles preses konferences ievadā par aizvadīto spēli īsumā izteicās valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

“Kosovas izlases sniegums spēles noslēgumā īpaši nepārsteidza. Tā viņi spēlē arī pret citiem pretiniekiem. Šī komanda praktiski visas spēlēs pietiekoši asi spēlēja uzbrukumā. Protams, Kosova spēlēja savā laukumā, un arī vietējo līdzjutēju atbalsts viņiem ļoti palīdzēja,” uz vietējā žurnālista papildus jautājumu par mačam beigām atbildēja Starkovs.

Tikmēr izlases vārtsargs Andris Vaņins atzīmēja, ka šajā spēlē komandai un viņam pašam neizdevās sekmīgi nospēlēt pie standartsituācijām, savukārt trešie ielaistie vārti bija nelaimes gadījums un visiem šobrīd ir jāatbalsta un jāuzmundrina Alans Siņeļņikovs.

“Mēs izlaidām uzvaru nevis neizšķirtu. Ielaidām trešos vārtus četras minūtes pirms spēles beigām. Protams, komanda un visi spēlētāji ir sašutuši, grūti to pieņemt… Bet dzīve iet tālāk, tas ir futbols. Jāmācās no savām kļūdām. Mums priekšā jaunas spēles. Šobrīd ir nepieciešams izdarīt secinājumus,” izteicās Andris Vaņins, kurš šajā mačā laukumā nospēlēja visas 90 minūtes.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar