Starptautisks likmju projekts apkopo statistikas datus un nosaka labāko “tipsteri”

Futbols, sportazinas.com
Foto: Pixabay

Gads jau tuvojas noslēgumam un līdz ar to apkopoti dati par “” oktobra mēnesi. WBC vēlas iepazīstināt ikvienu lasītāju ar detalizētu statistiku, vidējo izmatoto koeficientu, garāko zaudēto un uzvarēto likmju sēriju, kā arī mēneša labāko ‘’tipsteri’’. Septembrī šo atzinību izpelnījās Alias, iepriekšējos divus mēnešus bulgārs – Genko, kurš kāps uz goda pjedestāla šoreiz?

Kopumā oktobra mēnesī “WorldBettingCenter” “Telegram” kanālā tika ievietotas 92 likmes. Likmju skaita ziņā oktobris ir bijis visražīgākais mēnesis vēsturē. Vidēji trīs analizēti notikumi dienā. Vidējais koeficients bija 2.02, bet aktīvākie “tipsteri” – BC un amerikānis Kory – attiecīgi 17 un 16 likmes. 

Oktobris:
Uzvarētās likmes – 61
Zaudētas likmes – 30
Atgrieztās likmes – 1
Vidējais koeficients – 2.02
Lielākais uzvarēto likmju skaits pēc kārtas – 11 (Jauns rekords!)
Lielākais zaudēto likmju skaits pēc kārtas – 5
Peļņa – +17.16 Units

Mēneša labākais “tipsteris”:
Vinicius Azuma

“WorldBettingCenter” pārstāvis no Brazīlijas šomēnes nav aizrāvies ar pārlieku skaitu prognozēm. Vinicius kanāla abonementiem oktobrī ir piedāvājis astoņas likmes, no kurām zaudējusi ir tikai viena. Viņš ir pierādījis, ka Brazīlijas futbols ir viņa lauciņš. Vinicius aicina visus “Sportazinas.com” lasītājus iegriezties “WorldBettingCenter” “Telegram” kanālā un sekot līdzi arī viņa turpmākajām likmēm, kuras novembrī, pēc viņa vārdiem, būs vairāk nekā oktobrī.  

Atceries, visas prognozes vari atrast WBC “Telegram” kanālā. Komunicēt savā starpā iespējams “Telegram” čatos gan angļu, gan latviešu valodās.

Telegram kanāls – https://t.me/bettingcentre
Telegram čats (angļu valodā) – https://t.me/BettingCenterChat
Telegram čats (latviešu valodā) – t.me/BettingCenterLatvia

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par