Starptautisks projekts piedāvā bezmaksas prognozes sportā

Stadions, sportazinas.com
Foto: Pexels

Šī gada jūnijā izveidots jauns starptautiska mēroga projekts – “BettingCenter”. Tā ietvaros apvienojušies dažādu valstu pārstāvji un sniedz bezmaksas prognozes par dažādu sporta notikumu rezultātiem. Prognožu veicēji jeb tipsteri (no angļu val. “tipster”) prognozes lielākoties piedāvā attiecībā uz futbola spēlēm, taču komandas eksperti sniedz savu redzējumu arī par citiem sporta notikumiem. 

Projekta ietvaros darbojas tipsteri ne tikai no Latvijas, bet arī no tādām valstīm kā Baltkrievija, Brazīlija, Bulgārija, Ungārija un Spānija. Katrs no viņiem prognozē sev labi zināmās līgas un sporta veidus. 

Tā, piemēram, Brazīlijas tipsters ar segvārdu VYA prognozē Brazīlijas līgu futbolu – Brazīlijas A, B un C līgas, kā arī kausu izcīņas. VYA ir tipsters ar vairāku gadu pieredzi un ar plašu kontaktu loku līgā. Veiksmīgi sevi pierādījis aizvadītajā sezonā, Brazīlijas pārstāvis piekritis pievienoties mūsu projektam šajā sezonā.

Bulgārijas pārstāvji Gekogg un Plamen seko līdzi futbola notikumiem Islandē (Gekogg), Bulgārijā un Itālijā (Plamen). Abi kopā veiksmīgi darbojušies citā projektā, taču, projektam noslēdzoties, piekrita pievienoties “BettingCenter” komandai. Abi bulgāri, publicējot prognozes un daloties ar sekotājiem, pauž ne tikai savu izvēli, bet arī detalizētu tās aprakstu.

Baltkrievijas tipsters “BetsMagazine” publicē likmes gan par tenisa, gan arī par futbola notikumiem, taču pamatā fokusējas uz rezultātiem tenisā. Pārstāvim ir sava mājaslapa un platforma Baltkrievijā, kur viņš saviem klientiem piedāvā gan maksas, gan bezmaksas pakalpojumus, taču “BettingCenter” projekta ietvaros “BetsMagazine” piekritis izlauzties arī ārpus Baltkrievijas robežām. 

Ungārs Peter piedāvā prognozes uz gandrīz visiem sporta veidiem, kas saistīti ar Ungāriju – pamatā attiecībā uz basketbolu, Ungārijas futbola līgu. Neparastākās prognozes attiecināmas arī uz ūdenspolo sportu. 

Spānijas tipsters Adri ir teicams Spānijas futbola pazinējs, kurš īpaši labi prognozē Spānijas otro spēcīgāko futbola līgu “LaLiga 2”. 

Turpretī Latvijas pārstāvji un projekta “BettingCenter” izveidotāji ar segvārdiem “Alias Core” un BC pārvalda Latvijas futbolu un hokeju.

Projekts pagaidām bāzēts uz Telegram kanālu un čata vietni, kā arī Whatsapp platformu. Šāda veida komunikācija ar sekotājiem izvēlēta, lai pēc iespējas operatīvi varētu sniegt informāciju. Telegram čatā ir iespēja aprunāties, dalīties ar informāciju un prasīt padomus ne tikai domubiedriem no projekta pārstāvētajām dalībvalstīm, bet arī no visas pasaules.

Līdz šim projekta sniegums prognožu veikšanā ir pozitīvs – jūnijs noslēdzies ar +9,49 Units, taču jau jūlija beigās līmenis bija sasniedzis jau +24,8 Units atzīmi. “BettingCenter” ir vienots prognožu iesniegšanas veids – iespējams realizēt likmes apmērā no 1-10 Units. Minimālās likmes jeb 1 Units apmēru var izvēlēties pats dalībnieks (no 1 EUR līdz pat 100 EUR un vairāk). Visbiežāk prognoze būs 1 Units uz vienu notikumu (pie prognozes būs norādīts – visbiežāk 1/10, ja likmes apmērs būs 1 Units, taču var izvēlēties arī 2/10 vai vairāk.  Svarīgākais projekta ietvaros ir dalībnieku disciplīna – šādi arī Tu savu hobiju vari pārvērst taustāmā rezultātā. 

Pievienojies un esi spēcīgākais sporta notikumu prognozēs:

Telegram kanāls – https://t.me/bettingcentre

Telegram chat – t.me/BettingCenterChat

Whatsapp – https://chat.whatsapp.com/Fvt1Vz2g5YbEqpYcWKSHNG

2
Tavs viedoklis

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Milijonstoto Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
toto
Viesis
toto
Milijons
Viesis
Milijons

Cik sada veida reklama izmaksa?