Video. “Stars” aptur “Flyers” desmit uzvaru sēriju NHL spēlēs

18/12/2016 14:36

Losandželosa, 18.dec., LETA–AFP. Filadelfijas “Flyers” komanda sestdien pārtrauca iespaidīgo desmit spēļu uzvaru sēriju Nacionālās hokeja līgas (NHL) ietvaros, viesos ar 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) atzīstot Dalasas “Stars” pārākumu.

Šī “Flyers” bija pirmā neveiksme kopš 25.novembra. Komanda pārtrauca ceturto garāko uzvaru sēriju franšīzes vēsturē.

“Viņi bija karstākā komanda līgā un mēs to zinājām. Pēc pirmās trešdaļas mums bija pārrunas ģērbtuvēs,” teica “Stars” centra uzbrucējs Tailers Segins. “Aizvadījām pieklājīgu spēli, īpaši tās otro pusi.”

Spēles rezultātu, gūstot pirmo vārtus savā NHL karjerā, atklāja “Flyers” spēlētājs Teilors Leijers. Turpinājumā otrajā trešdaļā čehs Radeks Faksa panāca izlīdzinājumu, bet trešā perioda sākumā Edams Kreknels guva uzvaras vārtus. Savukārt trešā ripa jau tika iemesta tukšos vārtos.

Abas komandas savā starpā tikās arī tieši pirms nedēļas, kad “Flyers” uzvaru izrāva vien divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām.

Iepriekšējo reizi desmit uzvaras pēc kārtas Filadelfijas klubs bija izcīnījis 1985.gada rudenī.

Septīto uzvaru pēc kārtas sestdien izcīnīja Minesotas “Wild” hokejisti, kas ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) savā laukumā apspēlēja Arizonas “Coyotes”, bet otro zaudējumu pēc kārtas, kas seko pēc septiņu uzvaru sērijas, cieta pērnās sezonas Stenlija kausa ieguvēja Pitsburgas “Penguins”, viesos pagarinājumā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpjoties Toronto “Maple Leafs”.

Ar 45 punktiem 32 spēlēs “Penguins” komanda ir Austrumu konferences līdere, bet “Flyers” ar 41 punktu 33 mačos ir sestā Austrumos, kur 14.vietu 16 komandu vidū ar 31 punktu ieņem latvieša Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”.

Tikmēr Rietumu konferencē labākā ar 46 punktiem 33 mačos ir Čikāgas “Blackhawks” vienība, kas sestdien rezultatīvā cīņā ar 6:4 (1:1, 2:3, 3:0) apspēlēja Sentluisas “Blues”.

LETA jau vēstīja, ka “Sabres” komanda sestdien viesos ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Karolīnas “Hurricanes” hokejistiem. Tomēr Bufalo hokejisti kopvērtējuma punktus guvuši jau piecās no pēdējām sešām spēlēm.