“Stars” izdara vēl vienu soli Stenlija kausa fināla virzienā (VIDEO)

13/09/2020 08:53
Dalasas Stars

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Dalasas “Stars” svinēja trešo uzvaru Stenlija kausa Rietumu konferences finālā, pārspējot Vegasas “Golden Knights” ar 2:1 un palielinot savu vadību sērijā līdz 3-1.

Visi trīs vārti tika gūti otrajā periodā. Tā astotajā minūtē rezultātu atklāja “Golden Knights” aizsargs Aleks Martiness, realizējot skaitlisko vairākumu. Četras minūtes vēlāk sekoja atbilde Džo Pavelski izpildījumā – Vegasas hokejisti nespēja izmest ripu no zonas, to pārtvēra pieredzējušais “Stars” hokejists un ar skaistu metienu vārtsargam virs ķērājcimda panāca izlīdzinājumu.

Savukārt 59 sekundes pirms otrā pārtraukuma otro ripu “Golden Knights” vārtos iemeta Dalasas kapteinis Džemijs Bens, kurš vairākumā savāca vārtsarga atvairīto ripu un ar atkārtotu metienu izvirzīja savu komandu vadībā.

Lielisku maču aizvadīja “Stars” vārtsargs Antons Hudobins, kurš atvairīja 32 no 33 pretinieku metieniem, kamēr laukuma otrajā galā Robins Leners apturēja 18 no 20 pretinieku mestajām ripām.

Sērijas piektā spēle notiks naktī uz 15. septembri plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Savukārt Austrumu konferences finālā Tampabejas “Lightning” ir vadībā pret Ņujorkas “Islanders” ar 2-1.