Šteinbergas 16 punkti palīdz “Galatasaray” uzvarēt

24/10/2020 23:14
Anete Šteinberga

Turcija

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga sestdien guva 16 punktus Turcijas čempionāta spēlē, viņas pārstāvētajai Stambulas “Galatasaray” svinot uzvaru savā laukumā.

Stambulas basketbolistes mājās ar rezultātu 75:60 (21:19, 21:13, 21:17, 12:11) pārspēja Adanas “Botaš” vienību.

Šteinberga laukumā pavadīja 28 minūtes un 51 sekundi, grozā raidot sešus no 11 divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus, bet netrāpot trīs tālmetienus.

Viņa arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas, trīsreiz kļūdījās, četras reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja sešas piezīmes un iekrāja 12 efektivitātes koeficienta punktus.

Uzvarētājām produktīvākā ar 27 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm bija Kortnija Viljamsa.

“Galatasaray” ar piecām uzvarām sešās spēlēs 14 komandu konkurencē izvirzījusies turnīra tabulas galvgalī.

Itālija

Latvijas basketboliste Laura Meldere sestdien punktus Itālijas čempionāta spēlē neguva, taču viņas pārstāvētā Venēcijas “Umana Reyer” viesos svinēja pārliecinošu uzvaru.

“Umana Reyer” Itālijas A sērijas spēlē viesos ar rezultātu 74:52 (23:16, 22:11, 13:15,

21:10) apspēlēja Lukas “Gesam Gas E Luce Le Mura”.

Meldere pie spēlēšanas tika mača beigās, kad uzvarētājs jau bija noskaidrots. Četrās minūtēs un 54 sekundēs viņa punktus neguva, izceļoties ar vienu atlēkušo bumbu, vienu piezīmi un +/- rādītāju -1.

Ar piecām uzvarām piecās spēlēs venēcietes ir pirmajā vietā, taču vēl divām komandām ir tāda pati bilance.