Šteinberga ar iespaidīgu “double-double” plosās Itālijas čempionātā mačā

10/02/2019 21:51

Latviešu basketboliste Anete Šteinberga svētdien izcēlās ar 26 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām, kamēr viņas pārstāvētā Venēcijas “Umana Reyer” komanda svinēja uzvaru Itālijas čempionāta mačā.

Venēcijas klubs izbraukumā ar rezultātu 81:73 (28:15, 17:17, 16:20, 20:21) pārspēja Vigarāno “Meccanica Nova” vienību.

Šteinberga šajā mačā nospēlētajās 36 minūtēs un 26 sekundēs grozā raidīja astoņus no 11 divpunktu metieniem, vienu no pieciem tālmetieniem un visus septiņus “sodiņus”. Tāpat latvietes rēķinā 16 atlēkušās bumbas, sešas rezultatīvas piespēles, trīs kļūdas, viena pārtverta bumba, trīs piezīmes un septiņi izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Latvijas basketboliste gan nebija šī mača rezultatīvākā spēlētāja, jo pretinieču sastāvā 30 punktus sameta Fejonda Fidžeralda.

Citā turnīra mačā zaudējumu tikmēr cieta Zentas Meļņikas pārstāvētā Sanmartīno “Fila”, kas izbraukumā ar 64:69 (14:26, 20:13, 19:19, 11:11) piekāpās Raguzas “Passalacqua”.

Meļņika nospēlēja 27 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā iemeta četrus punktus, jo viņa grozā raidīja vienu no pieciem divpunktu metieniem un abus “sodiņus”. Tāpat Latvijas basketbolistes kontā trīs atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divas kļūdas, četras piezīmes un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Venēcijas “Umana Reyer” ar 13 uzvarām 15 spēlēs joprojām ir turnīra līdere, kamēr Sanmartīno “Fila” ar deviņiem panākumiem atrodama sestajā vietā.