Šteinberga ar lielisku sniegumu kaldina “Umana Reyer” uzvaru Itālijas čempionātā

27/10/2019 23:41

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga svētdien guva 17 punktus Itālijas A sērijas mačā, palīdzot viņas un Lauras Melderes pārstāvētajai Venēcijas “Umana Reyer” komandai izcīnīti uzvaru.

Latviešu pārstāvētā vienība viesos ar rezultātu 77:62 (21:21, 23:10, 18:14, 15:17) pārspēja Broni “Della Fiore” basketbolistes.

Šteinberga nospēlēja 24 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā realizēja septiņus no 11 divpunktu metieniem un savu vienīgo tālmetienu, bet aizmeta garām grozam divus soda metienus.

Viņa arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, bloķēja vienu metienu, divas reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja četras piezīmes.

Tikmēr Meldere trīs minūtēs un 34 sekundēs ar rezultatīvām darbībām neizcēlās un tika pie vienas piezīmes.

Šteinberga ar 17 punktiem bija Venēcijas komandas rezultatīvākā spēlētāja, bet pretiniecēm 24 punktus guva Džaime Nereda.

Venēcietes, kuras ir “TTT Rīga” pretinieces FIBA Eirolīgas apakšgrupā, sezonu iesākušas ar četrām uzvarām četrās spēlēs. “Umana Reyer” iepriekšējā sezonā apstājās A sērijas pusfināla.