Šteinberga ar rezultatīvu sniegumu palīdz “Umana Reyer” iekļūt Itālijas čempionāta pusfinālā

09/04/2019 00:07

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga pirmdien Itālijas A sērijas ceturtdaļfināla otrajā spēlē guva 14 punktus, palīdzēdama Venēcijas “Umana Reyer” komandai iekļūt pusfinālā.

Venēcietes viesos ar rezultātu 94:59 (26:9, 23:20, 22:13, 23:17) pārspēja Sesto Sandžovanni “Allianz Geas” vienību, sērijā līdz divām uzvarām gūstot virsroku ar 2-0.

Šteinberga šajā mačā laukumā pavadīja 27 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā grozā raidīja sešus no 11 divpunktu metieniem un divus no trim soda metieniem, bet aizmeta garām trīs tālmetienus.

Tāpat viņa izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu, vienu reizi pārkāpa noteikumus un izprovocēja trīs piezīmes.

Pusfinālā Venēcijas komanda tiksies ar Raguzas “Passalacqua” komandu.

Tikmēr Zentas Meļņikas pārstāvētā Sanmartīno “Fila” komanda ceturtdaļfinālā ir vadībā ar 1-0 pret Broni “Elcos” vienību.

“Umana Reyer” regulārajā čempionātā ar 17 uzvarām 20 spēlēs kopvērtējumā bija otrā, kamēr “Fila” ar 13 panākumiem ieņēma ceturto vietu.