Šteinberga: Baumu dēļ esmu ļoti skeptiska par spēlēšanu izlasē, jo tieku nostādīta kā kaut kāds monstrs

Anete Šteinberga, sportazinas.com
Anete Šteinberga | Foto: Twitter.com/REYER1872

Viena no Latvijas talantīgākajām basketbolistēm pagaidām neplāno spēlēt nacionālajā valstsvienībā, jo izlases tuvumā ir pārāk daudz baumu un negativitātes viņas virzienā.

“Jebkur, kur viņš [izlases bijušais galvenais treneris Mārtiņš Zībarts] gāja, tika pieminēts, ka esmu egoiste un neesmu komandas spēlētāja, pat tiku vainota viņa izdegšanā, bet es nekādā gadījumā nepiekrītu šādiem apgalvojumiem. Ja reiz trenerim ir kas tāds sakāms par mani, sagaidu, ka pieauguši cilvēki to izrunā viens pret vienu,” intervijā “Sporta Avīzei” stāsta basketboliste.

Kā zināms, Šteinberga nebija izlases sastāvā daļēji Rīgā notikušajā Eiropas čempionātā, kaut arī pati piedāvājusi risinājumu, lai būtu izlases rindās. “Pie šāda kopsaucēja [pievienošanās 14.jūnijā] nenonācām, tas tika noraidīts kā nederīgs, arī meitenes neesot piekritušas šādam variantam. Tomēr uzskatu, ka treneris vienkārši nevēlējās mani redzēt, sacīdams, ka šāda pievienošanās ir neiespējama,” intervijā atklāja

Anete kategoriski noliedz arī izskanējušās runas, ka viņai ir konflikti arī ar daudzām izlases spēlētājām: “Šādu baumu dēļ arī esmu ļoti skeptiska par spēlēšanu izlasē, jo tieku nostādīta kā kaut kāds monstrs, kas, manuprāt, kategoriski nav patiesība. Es neeju uz izlasi konfliktēt.”

“Nesaku “nē” sieviešu izlasei, bet pašlaik dažas izvēles man nav saprotamas. Arī vasarā no manis nebija ultimāta, ka vienīgā izvēle spēlēšanai ir trenera atlaišana. Tāds ultimāts man nekad nav bijis, pie šīs grupas varat mani nepieskaitīt.”

Plašu interviju ar Šteinbergu lasiet jaunajā “Sporta Avīzes” novembra numurā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par