Šteinberga gūst savainojumu Eirolīgas spēlē

15/01/2020 18:58

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas otrā riņķa trešajā spēlē laukumu pameta ar savainojumu un tāpat kā Laura Meldere palika bez punktiem Venēcijas “Umana Reyer” sagrāvē viesos.

Venēcijas komanda A apakšgrupas spēlē izbraukumā ar 44:97 (7:29, 9:24, 12:21, 16:23) cieta sagrāvi pret Jekaterinburgas UGMK no Krievijas.

Šteinberga laukumā pavadīja vien desmit minūtes un 41 sekundi, paliekot bez gūtajiem punktiem. Basketboliste garām aizmeta gan četrus divpunktu, gan divus trīspunktu metienus.

Latvijas basketboliste izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, nopelnīja vienu piezīmi un reizi kļūdījās, maču noslēdzot ar efektivitātes koeficientu mīnus četri, kā arī +/- rādītāju -24.

Pēc spēlētas 41 sekundes otrajā ceturtdaļā, rezultātam esot 31:7 mājinieču labā, Šteinberga, pieklibojot ar kreiso kāju, atstāja laukumu un tajā vairs neatgriezās.

Meldere laukumā pavadīja 12 minūtes un 28 sekundes, arī punktus negūstot. Basketboliste garām aizmeta visus trīs divpunktu metienus.

Viņas kontā arī viena atlēkusī bumba, viens bloķēts metiens un viena kļūda, maču noslēdzot ar efektivitātes koeficientu mīnus divi, kā arī +/- rādītāju mīnus seši.

Rezultatīvākā viešņu rindās ar 12 punktiem bija Kjara Pastore, 11 punkti Valērijai de Preto, bet mājiniecēm izcēlās centra spēlētāja Britnija Grainere, kura guva 22 punktus, izcīnīja septiņas bumbas zem groziem un bloķēja trīs pretinieču metienus. Marija Vadejeva guva 14 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Venēcijas komanda ar trim panākumiem desmit mačos ieņem piekto vietu A apakšgrupā, bet UGMK ar deviņām uzvarām un vienīgo zaudējumu pret “TTT Rīga” ir A grupas galvgalī.

Citā spēlē Gundara Vētras vadībā Gdiņas “Arka” no Polijas B grupas spēlē savā laukumā ar 52:80 (9:18, 10:23, 13:19, 20:20) zaudēja Stambulas “Fenerbahce Oznur Kablo” vienībai.

“Arka” komandā rezultatīvākā ar deviņiem punktiem un piecām atlēkušajām bumbām bija Marija Popova. Turcijas klubā rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Aļina Jagupova, kura sakrāja arī deviņas rezultatīvas piespēles un piecas atlēkušās bumbas.

Polijas komanda B grupā ar trim panākumiem desmit mačos ieņem sesto vietu, bet “Fenerbahce Oznur Kablo” ar astoņām uzvarām ir grupas līdere.

Latvijas sieviešu basketbola flagmanis “TTT Rīga” trešdien viesos tiekas ar Francijas klubu Buržas “Tango Basket”.

Pamatturnīrā komandas aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura katras grupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, noskaidrojot četras finālčetrinieka turnīra dalībnieces.