Šteinberga Itālijas kausa pusfinālā “uguņo” ar “double-double”

03/03/2019 14:54

Anete Šteinberga sestdien Itālijas kausa pusfinālā guva 22 punktus, neglābdama Venēcijas “Umana Reyer” komandu no zaudējuma.

Venēcijas basketbolistes ar rezultātu 74:78 (21:17, 21:23, 16:12, 16:26) piekāpās Sesto Sandžovanni “Allianz Geas” komandai.

Šteinberga šajā mačā laukumā pavadīja 34 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā guva astoņus no 14 divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un visus trīs soda metienus.

Tāpat viņa izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pieļāva sešas kļūdas, pārtvēra vienu bumbu, iekrāja piecas piezīmes un izprovocēja sešus noteikumu pārkāpumus, tikdama pie 22 efektivitātes koeficienta punktiem.

Ceturtdaļfinālā Šteinberga guva astoņus punktus, kamēr “Umana Reyer” ar 55:49 pārspēja Sanmartīno “Fila”, kuras rindās ar astoņiem punktiem atzīmējās Zenta Meļņika.

Venēcijas “Umana Reyer” ar 15 uzvarām 17 spēlēs ir kopvērtējuma turnīra līdere, kamēr Sanmartīno “Fila” ar desmit panākumiem atrodama piektajā vietā.