Šteinberga “uguņo” Turcijas čempionāta spēlē un atnes komandai uzvaru

09/01/2021 18:46
Anete Šteinberga

Turcija

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga sestdien guva 26 punktus, palīdzot Stambulas “Galatasaray” savā laukumā pagarinājumā uzvarēt Turcijas augstākās līgas spēlē.

“Galatasaray” savā laukumā ar 100:92 (29:18, 20:16, 20:26, 16:25, 15:7) pieveica “Kayseri” komandu.

Šteinberga laukumā devās pamatsastāvā un tur pavadīja 34 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā grozā raidīja astoņus no 16 divpunktu metieniem un divus no trim tālmetieniem, kā arī četrus no pieciem soda metieniem.

Viņa arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, četras reizes rezultatīvi piespēlēja, četras reizes kļūdījās, četrreiz pārkāpa noteikumus, sešreiz izprovocēja pretinieces uz noteikumu pārkāpumu un iekrāja efektivitātes koeficientu 20. Latvietei arī +/- rādītājs +8.

Pagarinājumā Šteinberga guva sešus punktus.

Rezultatīvākā viešņu rindās ar 27 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām bija Melisa Gilkana.

Stambulas “Fenerbahce” bez Kristīnes Vītolas spēlētāju sarakstā izbraukumā ar 71:61 (28:20, 9:15, 18:13, 16:13) pārspēja Ankaras “Nesibe Aydin”.

Uzvarētāju rindās 21 punk2 un sešas atlēkušās bumbas Keilai Makbraidai.

Turnīra līdere ar 16 uzvarām 16 spēlēs ir “Fenerbahce”, bet otro vietu ar 14 panākumiem ieņem “Galatasaray”.

Ungārija

Latvijas izlases basketboliste Paula Strautmane Ungārijas čempionāta spēlē guva deviņus punktus, taču Pēčas “Pecs” mājās piedzīvoja zaudējumu.

Pēčas komanda savā laukumā ar 54:69 (17:22, 16:16, 7:17, 14:14) piekāpās Ģēras “Uni Mely-Ut”.

Strautmane laukumā pavadīja 23 minūtes un sešas sekundes, grozā raidot trīs no četriem divpunktu metieniem un vienīgo trīspunktu metienu.

Tāpat basketboliste izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, reizi rezultatīvi piespēlēja, divreiz pārķēra bumbu, bloķēja vienu pretinieču metienu, reizi kļūdījās, nopelnīja divas personiskās piezīmes, kā arī spēli noslēdza ar +/- rādītāju mīnus deviņi.

Rezultatīvākā Pēčas komandā ar 15 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām bija Viraga Kisa, bet Ģēras vienībā 22 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Braienai Kīzelai.

“Pecs” 13 dueļos iekrājusi sešus panākumus, kas ļauj ieņemt devīto pozīciju starp 12 klubiem.

Strautmane Ungārijas čempionāta klubam pievienojās starpsezonā.

Itālija

Laura Meldere guva vienu punktu Itālijas augstākās līgas spēlē, sekmējot Venēcijas “Umana Reyer” uzvaru viesos.

“Umana Reyer” izbraukumā ar 98:72 (19:25, 21:10, 26:21, 32:16) uzvarēja “Costa Masnaga” vienību.

Meldere laukumā pavadīja piecas minūtes un 14 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no diviem soda metieniem, pa reizei rezultatīvi piespēlēja un izprovocēja noteikumu pārkāpumu pretiniecei, kā arī spēli noslēdza ar +/- rādītāju pieci.

Rezultatīvākās spēlētājas godu Venēcijas klubā ar 29 punktiem un septiņām izcīnītām atlēkušajām bumbām, kā arī  sešām kļūdām un sešām izprovocētām piezīmēm nopelnīja lietuviete Gintare Petronīte.

Venēcijas komanda šosezon uzvarējusi visās 15 spēlēs un A sērijā ieņem pirmo vietu.