Šteinbergai gandrīz “double-double” “Galatasaray” uzvarā Turcijā

12/01/2021 22:14
Anete Šteinberga

Turcija

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga otrdien guva 15 punktus un par divām atlēkušajām bumbām atpalika no “double-double”, palīdzot Stambulas “Galatasaray” izbraukumā uzvarēt Turcijas augstākās līgas spēlē. “Galatasaray” izbraukumā ar 87:79 (26:22, 27:13, 22:26, 11:18) pieveica Elazigas “Il Ozel Idarespor” komandu.

Šteinberga laukumā devās pamatsastāvā un tur pavadīja 34 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā grozā raidīja piecus no desmit divpunktu un vienu no trim trīspunktu metieniem, kā arī divus no trim soda metieniem.

Viņa arī izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, četras reizes rezultatīvi piespēlēja, vienreiz pārķēra bumbu, divreiz pārkāpa noteikumus, četrreiz izprovocēja pretinieces uz noteikumu pārkāpumu un iekrāja efektivitātes koeficientu 20.

Rezultatīvākā viešņu rindās ar 22 punktiem bija Endžela Makkotrija, bet mājiniecēm 18 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Jelenai Dubljevičai. Turnīra līdere ar 17 uzvarām 17 spēlēs ir Kristīnes Vītolas pārstāvētā “Fenerbahce”, bet otro vietu ar 15 panākumiem ieņem “Galatasaray”.

Ungārija

Latvijas izlases basketboliste Paula Strautmane otrdien Ungārijas čempionāta spēlē guva sešus punktus, un Pēčas “Pecs” mājās piedzīvoja zaudējumu. Pēčas komanda savā laukumā ar 53:72 (17:26, 12:28, 17:11, 7:7) piekāpās “Sopron” basketbolistēm.

Strautmane laukumā pavadīja 26 minūtes un 39 sekundes, grozā raidot divus no četriem trīspunktu metieniem un garām metot vienīgo divpunktu metienu. Tāpat basketboliste izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, vienreiz pārķēra bumbu, bloķēja vienu pretinieču metienu, trīsreiz kļūdījās, kā arī spēli noslēdza ar lietderības koeficientu desmit.

Rezultatīvākā Pēčas komandā ar 15 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Viraga Kisa, bet Šopronas vienībā 18 punkti un 12 atlēkušās bumbas Tinai Krajišnikai. “Pecs” 14 dueļos iekrājusi sešus panākumus, kas ļauj ieņemt astoto pozīciju starp 12 klubiem. Strautmane Ungārijas čempionāta klubam pievienojās starpsezonā.