Šteinbergai un Melderei sezona Itālijā oficiāli noslēgusies

Anete Šteinberga, sportazinas.com
Anete Šteinberga | Foto: FIBA

Pēc Itālijas Basketbola federācijas piektdien pieņemtā lēmuma noskaidrojies, ka Latvijas basketbolistēm Anetei Šteinbergai un Laurai Melderei sezona valsts spēcīgākajā čempionātā jau ir noslēgusies, vēsta Itālijas Sieviešu basketbola līga (FIP).

Kā vēsta FIP, lūgums par sezonas priekšlaicīgu pārtraukšanu Itālijas Basketbola federācijai tika nosūtīts jau 27.martā, bet pozitīvs lēmums šajā jautājumā sekoja dažas nedēļas vēlāk, par to piektdien paziņojot organizācijas prezidentam Džiovanni Petruči.

Petruči klubiem izsūtītajā vēstulē pauda, ka pēc konsultēšanās ar FIP koordinatoru Marselo Krosaru, pieņemts lēmums pārtraukt sezonu A1 un A2 sieviešu čempionātos.

Itālijas Basketbola federācijas prezidents norādīja, ka šāds solis pieņemts, lai pasargātu visu basketbola kopienu, jo īpaši pašas spēlētājas. Petruči klubiem izsūtītajā vēstulē gan neminēja, vai tiks kronētas čempiones.

Pirms čempionāta pārtraukšanas vadībā ar 19 uzvarām ir Skio “Famila Wuber”, bet Latvijas basketbolistu Šteinbergas un Melderes pārstāvētā Venēcijas “Umana Reyer” ar 17 panākumiem ir otrā.

Šteinberga šosezon vidēji spēlē izcēlās ar 13,2 punktiem, 6,5 atlēkušajām bumbām un 3,3 rezultatīvām piespēlēm, kamēr Melderes rēķinā 2,6 punkti un 1,3 bumbas zem groziem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par