Šteinbergai un Meļņikai neveiksmes Itālijas čempionāta pusfināla mačos

23/04/2019 10:24

Latvijas basketbolistu Anetes Šteinbergas un Zentas Meļņikas pārstāvētās komandas pirmdien cieta zaudējumu Itālijas čempionāta pusfināla mačos.

Anetes Šteinbergas pārstāvētā Venēcijas “Umana Reyer” viesos ar rezultātu 56:73 (23:16, 12:19, 2:23, 19:15) piekāpās Raguzas “Passalacqua” vienībai, taču sērijā līdz trim uzvarām venēcietes ir vadībā ar 2-1.

Latvijas basketboliste laukumā pavadīja 26 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā guva 13 punktus – viņa grozā raidīja četrus no desmit divpunktu metieniem, vienu no trim trejačiem un abus “sodiņus”.

Vēl viņas kontā bija trīs atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, divas kļūdas, trīs pārtvertas bumbas, viena piezīme un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Otra pusfināla trešajā mačā Zentas Meļņikas pārstāvētā Sanmartīno “Fila” savā laukumā ar 50:55 (18:13, 14:19, 10:11, 8:12) piekāpās Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas komandai Skio “Familia”, kas sērijā panāca 2-1.

Meļņika 34 minūtēs un 22 sekundēs iemeta deviņus punktus, realizējot četrus no astoņiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem.

Viņas kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, trīs kļūdas, trīs piezīmes un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Pusfinālu ceturtās spēles norisināsies trešdien.

“Umana Reyer” regulārajā čempionātā ar 17 uzvarām 20 spēlēs kopvērtējumā bija otrā, kamēr “Fila” ar 13 panākumiem ieņēma ceturto vietu.