Šteinbergas aktīva cīņa zem groziem neglābj “Galatasaray” no zaudējuma

30/04/2021 17:06
Anete Šteinberga

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga piektdien guva astoņus punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas Turcijas čempionāta pusfināla ceturtajā spēlē, viņas pārstāvētajai Stambulas “Galatasaray” ciešot zaudējumu.

Stambulas klubs viesos ar rezultātu 58:68 (12:17, 17:15, 19:17, 10:19) zaudēja Ankaras “Nesibe Aydin” komandai, kas sērijā līdz trim uzvarām panāca neizšķirtu 2-2. Pusfināla izšķirošā, piektā spēle paredzēta pirmdien.

Šteinberga piektdien laukumā pavadīja 34 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no 11 divpunktu metieniem, bet netrāpīja grozā visus četrus tālmetienus un savu vienīgo soda metienu. Bez 13 atlēkušajām bumbām viņai bija arī divas rezultatīvas piespēles, trīs kļūdas, trīs pārtvertas bumbas, trīs piezīmes, divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi un 11 efektivitātes koeficienta punkti.

Viešņām rezultatīvākā ar 13 punktiem bija Mersedesa Rasela, bet pretiniecēm 21 punktu guva nesen “TTT Rīga” vienībā spēlējusī Šeilenija Pedija.

Ceturtdaļfinālā Stambulas klubs ar 2-0 uzvarēja Adanas “Botas”. Stambulas “Fenerbahce” jau iekļuvusi finālā pēc uzvaras pusfināla sērijā ar 3-0 pret Ankaras “Čankaja Universitesi”. “Galatasaray” komanda regulārajā čempionātā 26 spēlēs piedzīvoja vien trīs neveiksmes un ieņēma otro vietu. Bez zaudējumiem regulāro čempionātu noslēdza Stambulas “Fenerbahce”.