Šteinbergas komanda Eirolīgas pirmajā 1/4 fināla spēlē piedzīvo sagrāvi

14/03/2023 20:28
Anete Šteinberga

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga otrdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas ceturtdaļfināla mačā Turcijā guva divus punktus, viņas pārstāvētajai Buržas “Tango” piedzīvojot neveiksmi. “Tango” izbraukumā ar 56:84 (15:15, 19:27, 12:16, 10:26) zaudēja “Mersin” basketbolistēm un sērijā līdz divām uzvarām nonāca zaudētājos ar 0-1.

Šteinberga 18 ar pusi minūtēs laukumā grozā raidīja vienu no pieciem divpunktu metieniem, bet netrāpīja vienīgo tālmetienu. Viņa statistikā atzīmējās arī ar trim atlēkušajām bumbām, četrām piezīmēm, divām kļūdām, kā arī sakrāja +/- rādītāju -11 un efektivitātes koeficientu -2.

Viešņām rezultatīvākā ar 12 punktiem bija Ivonne Andersone. Mājinieču rindās rezultatīvākā ar 19 punktiem bija Tifānija Heiza, bet 15 punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Aleksandrs Crvendakiča. Piektdien komandas tiksies Buržā, bet 22.martā, ja būs nepieciešams, – Mersinā.

Katras grupas četras labākās komandas kvalificējās izslēgšanas spēlēm. Šosezon FIBA Eirolīgā nestartē Latvijas čempionvienība “TTT Rīga”, kas pagājušajā sezonā iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur ceturtdaļfināla sērijā piekāpās Stambulas “Fenerbahce”. Pērn par čempionēm kļuva Ungārijas vienība “Sopron”, kas finālā pārspēja “Fenerbahce”.