Šteinbergas rezultativitāte palīdz Venēcijas komandai gūt uzvaru Itālijas čempionāta mačā

20/01/2019 23:37

Latvijas sieviešu basketbola izlases līdere Anete Šteinberga svētdien iemeta 14 punktus un palīdzēja viņas pārstāvētajai Venēcijas “Umana Reyer” gūt uzvaru Itālijas čempionāta mačā.

“Umana Reyer” izbraukumā ar rezultātu 91:60 (24:16, 20:12, 25:9, 22:23) sagrāva Turīnas “Iren Fixi” vienību.

Latvijas basketboliste šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā grozā raidīja sešus no desmit divpunktu metieniem un divus no četriem “sodiņiem”, bet viņa garām aizmeta vienīgo trejaci.

Vēl Šteinbergas rēķinā sešas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, viena kļūda, četras piezīmes un četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Venēcijas komandā rezultatīvākā ar 21 punktu bija Martina Bestanjo.

Citā Itālijas čempionāta mačā zaudējumu cieta Zentas Meļņikas pārstāvētā Sanmartīno “Fila” komanda, kas viesu laukumā ar 52:61 (16:24, 14:11, 16:9, 6:17) piekāpās Empoli “Use Bk Rosa” basketbolistēm.

Meļņika šajā mačā nospēlēja 21 minūti un 45 sekundes, kuru laikā iemeta astoņus punktus. Viņa realizēja četrus no pieciem divpunktu metieniem, kā arī savāca sešas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, bloķēja četru metienus, nopelnīja divas piezīmes un izprovocēja divus noteikumu pārkāpumus.

Venēcijas “Umana Reyer” ar 13 uzvarām 14 spēlēs ir turnīra līdere, kamēr Sanmartīno “Fila” ar septiņiem panākumiem atrodama sestajā vietā.