Šteinbergs pārceļas uz citu Spānijas komandu

08/07/2021 15:27

Latvijas basketbolists Mārcis Šteinbergs pievienojies Spānijas augstākās līgas (ACB) klubam Manresas “Baxi”, ceturtdien ziņo komanda.

2019.gada februārī Šteinbergs ar citu ACB vienību Grankanārijas “Herbalife” parakstīja ilgtermiņa līgumu, bet Spānijas spēcīgākajā čempionātā viņš debitēja vien šosezon, aizvadot divus mačus. “Baxi” ziņo, ka līgums ar Šteinbergu noslēgts pēc principa 2+2. Pēc divām sezonām Manresā basketbolistam būs iespēja līgumu pagarināt vēl uz diviem gadiem.

Sezonas lielāko daļu Šteinbergs pavadīja “Herbalife” otrajā komandā, kas spēlēja Spānijas pēc spēka trešajā līgā. Viņš laukumā vidēji pavadīja 28 minūtes, kuru laikā caurmērā izcēlās ar 10,3 punktiem un 1,1 rezultatīvu piespēli. ACB debijā pret Rolanda Šmita pārstāvēto “Barcelona” basketbolists 11 minūtēs guva divus punktus.

Šteinbergs pirms došanās uz Spāniju pārstāvēja Latvijas komandu “Ogre”. Pagājušā gada jūlijā Šteinbergs divas spēles “Baltijas ceļa” turnīrā aizvadīja Latvijas pieaugušo izlasē, bet iepriekš pārstāvējis dažāda vecuma jauniešu izlases. “Baxi” šosezon 19 klubu konkurencē ieņēma desmito vietu, bet Šteinberga bijusī komanda “Herbalife” bija astotā un iekļuva izslēgšanas spēlēs. “Play-off” pirmajā kārtā zaudēts finālistei Madrides “Real”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…