Šteinbora “Arka” klubs atspēlējas no 0:2 un pārņem vadību, tomēr nenotur uzvaru Ekstralīgas mačā

21/12/2018 21:47

Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” piektdien Polijas Ekstralīgas mačā atspēlēja divu vārtu deficītu, taču cīņas izskaņā nenoturēja uzvaru savā laukumā pret Plockas “Wisla” – 3:3.

Viesi pirmo puslaiku noslēdza vadībā ar 2:0, turklāt pirmie vārti tika gūti ar skaisti izpildītu tiešo brīvsitienu. “Arka” pēc pārtraukuma gan spēja atspēlēties, bet mača 84. minūtē savus otros vārtus šajā spēlē guva Mihals Janota, tobrīd jau izvirzot Gdiņas klubu priekšā ar 3:2. Mājinieku prieki gan nebija ilgi, jo tikai trīs minūtes vēlāk Alans Uriga pēc soda sitiena izspēles lika Šteinboram kapitulēt trešo reizi, uzstādot gala rezultātu 3:3.

Gdiņas komandai šī bija pēdējā spēle pirms ziemas pārtraukuma, kas beigsies februāra sākumā.

“Arka” Ekstralīgas kopvērtējumā ar 25 punktiem 20 mačos šobrīd atrodas devītajā pozīcijā, par pieciem punktiem atpaliekot no astotajā vietā esošās Kjelces “Korona”. Turnīra līdere ar 39 punktiem 20 cīņās ir Varšavas “Legia”.

Ekstralīgā pēc 30. spēļu kārtas čempionāts tiks sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs pirmās astoņas vietas ieņēmušās komandas, savukārt pārējie astoņi klubi par vietas saglabāšanu spēcīgāko sabiedrībā.