Šteinbora komandas biedri divreiz iesit bumbu viņa sargātajos vārtos

22/04/2018 18:52

Latvijas izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Polijas augstākās futbola līgas komanda Gdiņas “Arka” svētdien viesos ar rezultātu 1:3 (0:0) atzina Novisačas “Sandecja” pārākumu.

Pirmā vadībā izvirzījās mājinieku komanda, kad pēc “Sandecja” spēlētāja centrējuma bumbu savos vārtos netīšām raidīja Damjans Zbozeņs, tādējādi pirmo reizi mačā liekot kapitulēt Šteinboram. Tiesa, mača 72.minūtē “Arka” spēlētājs Enrike Eskeda no tuvas distances bumbu vārtos raidīja ar galvu un panāca izlīdzinājumu.

Mājiniekiem gan izdevās atgūt vadību, taču ne bez Gdiņas vienības spēlētāju palīdzības, jo pamatlaika pēdējā minūtē pēc zemas piespēles soda laukumā bumbu savos vārtos sita Marcins Varčolaks. Līdz ar to jau divi viesu komandas spēlētāji bija raidījuši bumbu Šteinbora vārtos.

Savukārt kompensācijas laika piektajā minūtē Adrians Daneks izgājienā viens pret vienu sita bumbu garām Šteinboram un pielika punktu spēlei, gūstot komandas trešos vārtus.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Arka” otro gadu pēc kārtas ir sasniegusi Polijas kausa izcīņas finālu, kur Šteinbora pārstāvētā vienība tiksies ar Varšavas “Legia”

Gdiņas komanda Polijas kausu izcīnīja arī iepriekšējā sezonā, kas ļāva aizvadītajā vasarā piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā.

Polijas čempionāta otrā posma vājākās grupas līderpozīcijā ar 42 punktiem 31 mačā atrodas Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas “Cracovia”, bet tai uz papēžiem ar 40 punktiem 32 spēlēs min “Arka”. Tikmēr trešā ar 37 punktiem ir Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Šlask”, kamēr septīto vietu ar 29 punktiem Vladislava Gutkovska pārstāvētā Ņidzicas “Termalica”.

Astoņas labākās komandas pēc pirmā posma turpinās cīņu par medaļām, kamēr pārējām astoņām vienībām, tostarp Latvijas futbolistiem, būs jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kuru atstās otrā ešelona divas vājākās komandas.