Šteinbora pārstāvētā “Arka” joprojām nespēj uzvarēt jaunajā sezonā

10/08/2019 23:35

Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā vienība Gdiņas “Arka” sestdien piedzīvoja zaudējumu Polijas augstākās līgas ceturtās kārtas spēlē.

“Arka” viesos ar 0:2 (0:1) piekāpās Ļubinas “Zaglebie” vienībai.

Šteinbors pirmo reizi kapitulēja jau trešajā minūtē, kad vienatnē pret Latvijas izlases vārtsargu nonāca Saša Živecs, kurš bija nekļūdīgs, panākot 1:0. Pirmajā puslaikā Šteinbors vairs netika pārspēts, bet mača 62.minūtē pretim vārtiem brīvā sitiena pozīcijā nonāca Patriks Szis, kurš panāca 2:0 un ar šādu rezultātu arī noslēdzās mačs.

Pēc četrām aizvadītām spēlēm Ļubinas komanda ar pieciem punktiem ieņem piekto vietu, tikmēr “Arka” tikai reizi spējusi nospēlēt neizšķirti, nopelnot vienu punktu. Šāds sniegums Šteinbora pārstāvēto vienību ierindo pēdējā, 16.vietā.

Pērn par Polijas čempioni tika kronēta Glivices “Piast” vienība, bet Šteinbora pārstāvētā “Arka” cīnījās par palikšanu augstākajā līgā. Jau vēstīts, ka “Piast” UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas atbildes mačā viesos ar 1:2 piekāpās Latvijas čempionei “Riga”, kas līdz ar to sasniedza nākamo kārtu.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – par čempiontitulu cīnisies astoņi vadošie klubi.