Šteinboram dramatisks zaudējums Ziemeļpolijas derbijā

27/10/2018 22:43

Polijas futbola Ekstraklases 13. spēļu kārtā sāpīgu neveiksmi cietusi Latvijas izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora Gdiņas “Arka”, kas izbraukumā ar rezultātu 1:2 piekāpās citai Baltijas jūras piekrastes komandai Gdaņskas “Lechia”.

Pirmā puslaika gaitā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. 26. minūtē Blažejs Augustins izvirzīja vadībā “Lechia” vienību, kamēr pēc 11 minūtēm rezultātu izlīdzināja (1:1) Mihals Janota, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Otrajā puslaikā “Arka” komandas spēle pajuka un pilnīgu kontroli pārņēma “Lechia” vienība, kas daudz vairāk sita uz vārtu pusi (11:2), kā arī divas reizes ilgāk kontrolēja bumbu savā pārziņā (67:33).

Tomēr “Arka” vienībai izdevās noturēties teju līdz pat pašam finišam. Uzvaras vārtus “Lechia” izdevās gūt kompensācijas laika pirmajā minūtē, kad 2:1 panāca portugālis Flavio Paišau.

Līdz ar to pārtrūka “Arka” komandas piecu nezaudēto spēļu sērija, vienībai ar 13 spēlēs izcīnītiem 17 punktiem Polijas čempionāta kopvērtējumā ieņemot astoto pozīciju. Tikmēr “Lechia” ar 25 punktiem ir turnīra līdere.

Šteinbors šajā sāpīgajā zaudējumā atvairīja trīs no pieciem pa viņa vārtiem izdarītajiem sitieniem.